Nowa strona LVBet plus transmisje e-sportowe

Bukmacher LVBet uruchomił właśnie nową wersję strony internetowej, na której oferuje zakłady bukmacherskie. Nowa odsłona serwisu to nie tylko odświeżony design, ale przede wszystkim możliwość korzystania z wielu funkcjonalności dotychczas niedostępnych u bukmachera. Wszystko to służyć ma komfortowej i bezproblemowej grze online w LVBet. Na początek wprowadzone zmiany zobaczymy i przetestujemy pod tymczasowym adresem new.lvbet.pl, jednak już niebawem najnowsza wersja serwisu znajdzie się pod głównym adresem bukmachera lvbet.pl.

Na nowej stronie znajdziemy sporo niespodzianek, a obok zmian wizualnych wprowadzono opcje bardzo znaczące dla wygody obstawiania zakładów. Zmianie uległa sekcja „Moje zakłady”, płatności czy panel gracza, co więcej, zakłady na żywo dostępne są także w postaci widoku scenicznego. Pojawiła się także możliwość szybkiego zawierania zakładów przy użyciu funkcji „fast-bet” i „instant-bet”, a gracz kilkoma kliknięciami udostępni swój kupon w mediach społecznościowych. Szczególnie zadowoleni z wprowadzonych zmian powinni być fani e-sportów, dla których przygotowano sekcję poświęconą sportom elektronicznym, gdzie znajdą oni szeroką ofertę zakładów na spotkania e-sportowe. Na koniec wisienka na torcie – bukmacher LVBet wprowadził do swojej oferty transmisje na żywo z wydarzeń e-sportowych i jest to innowacja na skalę krajową.  Live streaming jest realizowany dzięki rozwiązaniu Twitch i towarzyszy mu możliwość bezpośredniego typowania spotkań e-sportowych na żywo. Warto też wspomnieć, że sekcja e-sportu LVBet zyskała nową identyfikację wizualną, a komunikacja LVBet dotycząca e-sportu odbywać się będzie przez dedykowane media społecznościowe.

Ostatnie zmiany w usługach LVBet są częścią większego przedsięwzięcia, które trwa już od początku 2019 r. Bukmacher opracował wcześniej nowe logo marki,  zmienił swoją identyfikację wizualną oraz dokonał pewnych zmian na stronie internetowej, jednak dopiero teraz ujrzeliśmy nową koncepcję serwisu online LVBet – i zachęcamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *