Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Noblebet – start nowego bukmachera online

Z początkiem 2019 r. do grona legalnych bukmacherów online w Polsce dołączył Noblebet. Po ponad 8 miesiącach wystartowała strona internetowa, na której znajduje się profesjonalna oferta zakładów sportowych. Bukmacher Noblebet twierdzi, że noblebet.pl to „najbardziej ekskluzywny” serwis zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Czy tak jest faktycznie? Sprawdźmy!

Noblebet – w pełni legalny bukmacher

Marka Noblebet należy do firmy „Polski Bukmacher Sp. z o.o.” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. 3 stycznia 2019 r. spółka otrzymała od Ministra Finansów RP zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich poprzez sieć Internet o numerze PS4.6831.28.2017. Tym samym obstawianie zakładów sportowych na stronie internetowej noblebet.pl jest w 100% legalne i bezpieczne. Bukmacher Noblebet dba o ochronę danych zarejestrowanych graczy oraz udostępnia najnowocześniejsze, bezpieczne systemy płatności (w tym szybkie wypłaty wygranych). Bukmacher działa także realizując politykę odpowiedzialnej gry.

Oferta zakładów bukmacherskich Noblebet

Bukmacher Noblebet już w momencie startu przygotował dla graczy wyjątkowo bogatą ofertę zakładów na blisko 50 dyscyplin sportowych. Typerzy mogą obstawiać zakłady zarówno w systemie przedmeczowym, jak i na żywo, a obok zakładów typowo sportowych można też stawiać zakłady na wydarzenia ze świata polityki i rozrywki. Zadowoleni powinni być fani sportów elektronicznych, którzy mogą obstawiać wyniki wielu gier, w tym e-piłkę nożną (nowość na polskim rynku zakładów bukmacherskich) oraz sportów wirtualnych, których jakość jest zdumiewająca. Jak wieść niesie, już wkrótce dla wydarzeń dostępnych w ofercie zakładów live dostępne mają być także wizualizacje i transmisje na żywo.

Bonusy i promocje w Noblebet

Każdy, kto zarejestruje konto w serwisie Noblebet może skorzystać z bonusu powitalnego o maksymalnej wysokości 1650 zł. Zgodnie z koncepcją oferowania wyjątkowo ekskluzywnej usługi, bonus stanowi „Pakiet Powitalny typu Premium”, w którego skład wchodzą: bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 zł, bonus od drugiego depozytu 50% do 800 zł oraz po dokonaniu trzeciej wpłaty bonus bez ryzyka 100% ekstra  do 50 zł na zakład z kategorii „Sporty Wirtualne”. Poza tym w ofercie promocyjnej Noblebet już od początku działalności znajdziemy bonusy różnego typu dla wszystkich graczy. Typerzy mogą podczas gry korzystać także z opcji „Cash-out”, zamykając postawione kupony przed czasem.

Bukmacher Noblebet – opinie

Zakłady bukmacherskie Noblebet zapowiadają się faktycznie rewelacyjnie. Oczywiście, żeby móc stawiać kupony w serwisie online trzeba być pełnoletnim i założyć konto gracza – choć i w tym punkcie  bukmacher zadbał o wygodę graczy, oferując możliwość szybkiej rejestracji. Zresztą cały serwis jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, a zastosowane rozwiązania czynią obstawianie zakładów w Noblebet maksymalnie wygodnym i przyjemnym. Wszystko to sprawia, że nowy bukmacher już wkrótce może okazać się jednym z najlepszych organizatorów internetowych zakładów wzajemnych na polskim rynku.

Komentarze