Dziś jest: poniedziałek, 2 sierpnia 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Noblebet oferuje bonus bez depozytu dla kibiców Śląska Wrocław

Jeden z najkrócej działających na polskim rynku bukmacherów – firma Noblebet – oferuje bonus bez depozytu w wysokości 50 zł. Promocja te skierowana jest jednak wyłącznie dla kibiców klubu Śląsk Wrocław, którego to bukmacher jest sponsorem. Warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu jest przesłanie na adres e-mail bukmachera (kibice@noblebet.pl) potwierdzenia zakupu karnetu na sezon 2019/2020 (wystarczy na jedną rundę). W tytule przesyłanej wiadomości należy wpisać „Kibic Śląska”.
Oferując specjalny bonus przeznaczony dla kibiców Śląska bukmacher Noblebet pokazuje że współpraca pomiędzy nim a klubem rozwijana jest na wielu płaszczyznach.

Przypomnijmy, że Noblebet to legalny bukmacher w Polsce, a właścicielem marki jest firma „Polski Bukmacher Sp. z o.o.”, która 3 stycznia 2019 r. otrzymała od Ministra Finansów zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce przez internet. Numer wydanego zezwolenia: PS4.6831.28.2017. Bukmacher od początku podjął aktywne działania w celu pozyskania klientów, a jednym z takich działań było zawarcie umowy sponsoringowej z klubem Śląska Wrocław.

Rejestracja w Noblebet

 

Komentarze