LVBet przedłuża promocję na grę bez podatku

Promocja Kwarantanna z Ekstrakasą udostępniona przez bukmachera LVBet została – tak samo jak kwarantanna narodowa – przedłużona. Tym samym obstawianie zakładów bukmacherskich w LVBet bez podatku możliwe jest do końca stycznia. Gracze uczestniczący w akcji nie są obciążeni kosztami 12-procentowego podatku od gier – bukmacher LVBet bierze go na siebie. 

Żeby wziąć udział w promocji, należy postawić zakład akumulowany z minimum 3 zdarzeniami, którego minimalny kurs to 2,20. Uwaga! Zakład musi zostać zawarty pomiędzy godz. 6.00 a 16.00. Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo LVBet i można je obstawiać przez stronę www, wersję mobilną serwisu lub aplikację mobilną (pamiętaj, że trzeba mieć zainstalowaną jej ostatnią wersję). Zakłady muszą być postawione za środki depozytowe. 

W momencie, gdy gracz spełni warunki akcji promocyjnej Kwarantanna z Ekstrakasą, parametry zakładu zostaną zmienione tak, że wskaźnik 0,88 wzrośnie do 1,00 (co jest równoznaczne dla gracza ze zniesieniem opłaty na rzecz podatku od gier).  

Czas trwania promocji został wydłużony do 31 stycznia 2021 r. 

 Sprawdź ofertę LVBet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *