Kto zgarnie nagrody Grammy 2020? Bukmacher BETFAN typuje szanse

W najbliższą niedzielę (26.01) w Los Angeles odbędzie gala Grammy 2020. Podczas niej poznamy zwycięzców w kilkudziesięciu kategoriach. Jedne z najbardziej cenionych nagród muzycznych na świecie, to wielkie wydarzenie kulturalne, podczas którego możemy nie tylko poznać wyniki głosowania ale też zobaczyć występy największy gwiazd.

Kto wygra w najważniejszych kategoriach? Sprawdź kursy bukmachera

Grammy doceniają muzyczne dokonania bardzo przekrojowo – od muzyki pop i rapu, przez rocka aż do metalu czy jazzu. W sumie przyznanych będzie ponad 80 statuetek dla osób z branży. Najwięcej nominacji w tym roku zdobyła Lizzo, a tuż za nią są Billie Eilish oraz Lil Nas X.

Zwycięstwo w każdej z kategorii jest niezwykle prestiżowe, jednak oczy całego świata zwrócone będą na najbardziej popularnych artystów. Zdaniem BETFAN faworytką do triumfu w kategorii „Album Roku” jest Billie Eilish za krążek „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” (kurs 1.45). Wysoko stoją również notowania Lizzo z płytą „Cuz I Love You (Deluxe)” (kurs 3.60) oraz Lany Del Rey – „Norman F’ing Rockwell!” (kurs 5.50) i Ariany Grande za „Thank U, Next” (kurs 6.00).

W przypadku „Nagrania roku” także wspomniani artyści znajdują się na szczycie notowań bukmachera. Kawałek Billie Eilish „Bad Guy” (kurs 2.10) rywalizuje tu z „Old Town Road” w wykonaniu Lil Nas X wspólnie z Billy Ray Cyrus (kurs 2.10). Lizzo i jej „Truth Hurts” (kurs 5.00) i Ariana Grande „7 Rings” (7.50) to ich główni konkurenci.

Kolejna prestiżowa kategoria to „Piosenka roku”. Tu również Lizzo z utworem „Truth Hurts” (kurs 2.50) oraz „Bad Guy” od Billie Eilish (kurs 2.70) są głównymi kandydatami do zgarnięcia statuetki. Wśród nominacji są jeszcze m.in. Lewis Capaldi – „Someone You Loved” (kurs 4.00) i Taylor Swift – „Lover” (kurs 4.00).

Gala Grammy 2020 – kiedy się odbędzie? Gdzie oglądać?

Uroczysta gala rozdania nagród Grammy 2020 odbędzie się w niedzielę, 26. stycznia w Los Angeles. Start ok. godziny 2:00 w nocy czasu polskiego.
Bezpośrednią transmisję z ceremonii przeprowadzi amerykańska stacja CBS i nie będzie ona dostępna w polskiej telewizji.

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *