Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Kto wygra SEC? Kursy bukmacherów przed ostatnią rundą w Toruniu

Już w środę (29.07) ma odbyć się ostatnia runda żużlowych zmagań o Mistrzostwo Europy. Do tej pory SEC gościł w Toruniu, Bydgoszczy, Gnieźnie i Rybniku. Czas na powrót do Torunia by postać triumfatora całego cyklu. Obecnie liderem jest Robert Lambert, którzy wyprzedza Leona Madsena.

Brytyjsko-duńska walka o tytuł. Kto najlepszy na Motoarenie?

Do rozstrzygnięcia pozostają dwie kwestie. Pierwsza – wygrana w piątym turnieju cyklu, a drugim na toruńskim torze. Druga, zapewne ważniejsza kwestia, to triumf w całej tegorocznej edycji Speedway Euro Championship. Przed ostatnią rundą na czele klasyfikacji generalnej zameldował się Robert Lambert. Jego przewaga nad Madsenem wynosi 2 punkty.

Zdaniem bukmacherów faworytem rywalizacji na Motoarenie będzie Leon Madsen. To nie powinno dziwić, bowiem wicelider klasyfikacji generalnej wygrał zawody inauguracyjne na tym samym torze. Tuż zanim uplasował się Lambert, a trzeci był Nicki Pedersen. Nie można jednak lekceważyć szans zawsze groźnego Grigorija Łaguty czy dobrze znającego tor w Toruniu Pawła Przedpełskiego. Ten ostatni pojedzie z Dziką Kartą w tych zawodach. W przedmeczowych wypowiedziach walkę o dobry wynik zapowiada również Mikkel Michelsen.

Jeśli Madsen bądź Lambert zapewniliby sobie triumf w cyklu przed finałem, to szanse pozostałych zawodników na wygranie zawodów mocno pójdą w górę. Emocje związane z tytułem Mistrza Europy, wykonanie celu głównego – to może spowodować, że w końcowej fazie zawodów ta dwójka nieco spuści z tonu. Warto jednak podkreślić: tak stanie się jeśli walka o tytuł rozstrzygnie się przed finałem. Co wcale stać się nie musi.

W kontekście szans poszczególnych zawodników w zawodach warto też spojrzeć w tabelę wyścigów. Ostatnio najlepsze wyniki osiągano z pola A i to w szczególności w pierwszej części zawodów. Jeśli tym razem tor przygotowanie będzie podobnie, to startujący w pierwszych seriach „przy kredzie” będą mieli delikatną przewagę. Oczywiście koniec końców i tak zdecydują ogólne umiejętności i przygotowanie sprzętowe – jednak szukając niespodzianek warto uwzględnić tabelę biegową.

Kto wygra SEC 2020? Kursy bukmacherów

BetFan: Lambert – 1.85, Madsen – 1.95
Fortuna: Lambert – 1.85, Madsen – 1.95
BetClic: Lambert – 1.70, Madsen – 2.00
STS: Lambert – 1.75, Madsen – 2.00
Forbet: Lambert – 1.85, Madsen – 1.95
eWinner: Lambert – 1.78, Madsen – 1.92
Totolotek: Lambert – 1.75, Madsen – 1.95

Kursy eWinner na zwycięzcę rundy w Toruniu:

Bukmacher eWinner przygotował zakłady na ostatnią rundę zmagań w SEC. Zobacz kursy:

Madsen – 3.35, Lambert – 4.75, Łaguta – 5.50, Przedpełski – 6.75, Michelsen – 11.50, Pedersen – 11.50, Kasprzak – 12.00, Smektała – 17.00, Bellego – 35.00, Lahti – 35.00, Woryna – 45.00, Ljung – 65.00, Milik – 75.00, Jepsen Jensen – 85.00, Huckenbeck – 100.00, Kudriaszow – 125.00

SEC w Toruniu. Co obstawiać u bukmacherów?

W przypadku typowania triumfatora całego cyklu mamy do wyboru dwa nazwiska. Musiałby stać się kataklizm by wygrał ktokolwiek inny. Kursy są dość wyrównane i trudno stwierdzić, który z zawodników lepiej poradzi sobie w decydującej fazie, jednak warto tu zaryzykować. Z drugiej strony mamy możliwość obstawiania wyników tych konkretnych zawodów. Nie są wykluczone niespodzianki, a kilku rajderów może pokusić się o triumf na Motoarenie.

Ostatnia runda SEC. Kiedy zawody? Gdzie oglądać?

Zawody rozpoczną się w środę, 29.07 o godzinie 19:00 na Motoarenie w Toruniu. Transmisja na kanale Eurosport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze