KSW 95. Typy bukmacherskie, kursy (07.06.2024)

Nietypowo, bo w piątkowy wieczór, odbędzie się kolejna gala federacji KSW. Podczas KSW 95 będziemy świadkami dziewięciu walk. W tym dwóch pojedynków mistrzowskich. Przygotowaliśmy typy na to wydarzenie.

KSW 95. Typy

Dwie walki o pasy, a do tego kilka innych interesujących zestawień. W Olsztynie zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów sportów walki. Typy na KSW 95 znajdziecie poniżej.

Jakub Wikłacz – Sebastian Przybysz

Typ: Jakub Wikłacz wygra przed czasem (kurs Superbet: 2.50)

Piąta już walka Wikłacz – Przybysz odbędzie się tylko dlatego, że po poprzedniej pozostał spory niedosyt. Nie da się jednak ukryć, że gdyby nie faul to Jakub Wikłacz najpewniej wygrałby w tamtej batalii. Tym razem także stawiamy na triumf Wikłacza. Co więcej, powinien załatwić rozstrzygnięcie tego starcia przed czasem i uciąć spekulacje na temat tego, kto z tej dwójki jest lepszym zawodnikiem.

Phil De Fries – Augusto Sakai

Typ: Phil De Fries wygra (kurs Fortuna: 1.34)

Najdłuższej panujący mistrz federacji KSW. Dla Phila De Friesa będzie to już 10 obrona mistrzowskiego pasa i trudno sobie wyobrazić, że Brytyjczyk odda panowanie. Augusto Sakai to jednak zawodnik uznany w światowym MMA. Trudno zatem przesądzać, że De Fries skończy go przed czasem, nawet biorąc pod uwagę gabaryty obu zawodników.

Roman Szymański – Marcin Held

Typ: Marcin Held wygra (kurs Fortuna: 2.01)

Marcin Held źle rozpoczął swoją przygodę z KSW, ale to wciąż jeden z największych talentów polskiego MMA na przestrzeni lat. Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną dają Szymańskiemu, ale Held powinien w końcu dopisać wygraną do swojego rekordu w organizacji. I to wcale nie będzie duża niespodzianka.

Brian Hooi – Tymoteusz Łopaczyk

Typ: Walka zakończy się przez KO lub TKO (kurs Betfan: 1.65)

Kolejne wyrównane zestawienie, po którym oczekiwań można wielu wrażeń. Obaj zawodnicy nie bawią się w kalkulacje i tego oczekujemy po ich zestawieniu. Trudno przewidzieć kto w tej walce wygra, ale stawiamy na jej zakończenie przez nokaut lub nokaut techniczny.

Oskar Szczepaniak – Adrian Zieliński

Typ: Oskar Szczepaniak wygra (kurs Fortuna: 1.68)

Oskar Szczepaniak zaczął przygodę z KSW niefortunnie, ale potem wygrał trzy walki z rzędu. To może być poważny kandydat do miejsca w rankingu dywizji półśredniej. Adrian Zieliński w debiucie przegrał bardzo szybko i tym razem również będzie miał trudne zadanie. Więcej argumentów jest po stronie Szczepaniaka.

Patryk Surdyn – Shamad Erzanukaev

Typ: Walka powyżej 2.5 rundy (kurs Superbet: 1.55)

Kolejne starcie z trudnym do wskazania faworytem. Nieco większe szanse może mieć Erzanukaev, ale spisywanie Surdyna na straty byłoby błędem. Zakładamy, że ta walka może potrwać długo. Czy pełen dystans? Szalona akcja w końcówce może pokrzyżować taki typ, więcej bezpieczniej będzie typować powyżej 2.5 rundy.

Krystian Bielski – Borys Dzikowski

Typ: Krystian Bielski wygra (kurs Fortuna: 1.42)

Bielski ma do tej pory gorszy bilans od Dzikowskiego w KSW, ale jest zawodnikiem bardziej doświadczonym i mierzył się też z trudniejszymi rywalami. Dlatego stawiamy, że w pojedynku tej dwójki do właśnie Krystian Bielski będzie mógł cieszyć się z wygranej.

Michał Dreczkowski – Stevan Jarić

Typ: Michał Dreczkowski wygra (kurs Betfan: 1.39)

Dreczkowski powinien obronić swoje zero po stronie porażek. Polak udanie rozpoczął przygodę w KSW, a drugie starcie dla organizacji może być przepustką do ciekawych walk w historii. Jarić jest na podobnym etapie zawodowej kariery, ale zanotował już jedną porażkę. Tym razem może czekać go druga.

Dawid Kuczmarski – Morgann Gbolou

Typ: Walka potrwa pełen dystans – NIE (kurs Superbet: 1.70)

Starcia otwierające gale często są bardzo efektowne. Trudno wskazać w tym przypadku faworyta, ale stawiamy na to, że nie zobaczymy pełnych trzech rund i pojedynek zakończy się znacznie szybciej.

KSW 95. Kursy bukmacherskie (walka wieczoru)

Superbet: Jakub Wikłacz – 1.32, Sebastian Przybysz – 3.40
Fortuna: Jakub Wikłacz – 1.32, Sebastian Przybysz – 3.40
Betfan: Jakub Wikłacz – 1.25, Sebastian Przybysz – 3.60

KSW 95. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala mieszanych sportów walki KSW 95 odbędzie się w piątek, 7 czerwca. Początek o godzinie 19:00. Transmisja na platformie Viaplay.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *