Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

KSW 57 w Fortunie. Bezpiecznik w ofercie bukmachera

Już w sobotę odbędzie się kolejna gala KSW. Ciekawą ofertę z tej okazji przygotował legalny bukmacher Fortuna. Gracze mogą odzyskać część postawionej puli w przypadku niecelnego wytypowania swojego kuponu. Warunkiem jest umieszczenie na nim zdarzenia, które dotyczy gali KSW 57. Szczegółowe warunki promocji znajdziecie NA STRONIE BUKMACHERA.

Gala w studio. Ciekawa karta walk

Podczas KSW 57 dojdzie do kilku hitowych pojedynków. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Artura Sowińskiego z Borysem Mańkowskim. Byli mistrzowie federacji KSW obiecują dać kibicom intersujący pojedynek. Przed walką nie ma złej krwi z żadnej ze stron, ale zarówno „Kornik” jak i „Diabeł Tasmański” zapowiadają, że po zamknięciu klatki sentymentów nie będzie.

W ocenie bukmacherów większe szanse ma Borys Mańkowski, ale Sowiński w ostatnich walkach prezentował się z dobrej strony i – zdaniem jego obozu – jest w życiowej formie. Obaj zawodnicy mają spore doświadczenie w walkach zawodowych, obaj potrafią rozstrzygnąć walkę przed czasem. To może być naprawdę ciekawa konfrontacja.

Walką wieczoru będzie jednak starcie o pas wagi ciężkiej – Phil De Fries zmierzy się z Michałem Kitą. Brytyjczyk jest faworytem tej walki, a Polak będzie chciał sprawić niespodziankę. De Fries ma passę sześciu wygranych z rzędu. Ostatni raz w klatce KSW zaprezentował się w 2019 roku, gdy podczas gali w Londynie pokonał Luisa Henrique decyzją sędziów. Dla Kity starcie o pas będzie drugim po powrocie do federacji KSW. Podczas swojego ostatniego występu znokautował Michała Andryszaka i zgarnął bonus za nokaut wieczoru.

Na gali KSW 57 w sumie odbędzie się 8 pojedynków. Kibiców czekają aż trzy starcia mistrzowskie. Poza kategorią ciężką o pasy zawalczą także: Roman Szymański i Marian Ziółkowski (waga lekka) oraz Antun Racić i Bruno Augusto dos Santos (waga kogucia).

Kursy Fortuny na KSW 57

Phil de Fries (1.32) – Michał Kita (3.09)

Roman Szymański (2.41) – Marian Ziółkowski (1.50)

Artur Sowiński (2.65) – Borys Mańkowski (1.42)

Antun Racić (1.22) – Bruno Santos (3.83)

Cezary Kęsik (2.03) – Abus Magomedow (1.70)

Tomasz Drwal (2.73) – Patrik Kincl (1.40)

Kacper Koziorzębski (1.40) – Marcin Krakowiak (2.73)

Albert Odzimkowski (1.35) – Christian Eckerlin (2.94)

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Gala KSW 57. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala odbędzie się w sobotę, 19. grudnia. Początek o godzinie 20:00. Transmisja w systemie PPV.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze