Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Karciana Wojna live w Totalbet + freebet

Bukmacher Totalbet udostępnił nowy rodzaj zakładów bukmacherskich o nazwie „Karciana Wojna”. Nowatorskie zakłady na grę karcianą bukmacher promuje przy pomocy freebetu, z którego można skorzystać do 12 kwietnia. 

Na czym jednak polega nowa opcja w Totalbet? „Karciana Wojna” to nie tyle prawdziwa gra w karty, co zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane i to w trybie live. Typerzy mogą obstawiać  na żywo rozgrywki karciane odbywające się między graczem a krupierem. Jak podkreśla sam bukmacher, Totalbet preferuje własne rozwiązania, dlatego usługa nie jest nabyta od zewnętrznej firmy. Nowy produkt jest w pełni niezależny – stworzono go tylko w oparciu o zasoby własne grupy i przy uwzględnieniu preferencji i potrzeb polskiego użytkownika. Przykładowo krupierzy, których zobaczymy podczas transmisji live mówią po polsku – na tę chwilę zadbał o to jedynie bukmacher Totalbet. 

Jak dokładnie wygląda obstawianie zakładów na „Karcianą Wojnę”? Symulowana gra karciana wzoruje się na znanej wszystkim grze w karty – „Wojnie”. Zasady są więc takie same: wygrywa wyższa karta, a w przypadku remisu dochodzi do tytułowej wojny. Obstawiając „Karcianą Wojnę”, typerzy mogą wnosić zakłady na to, czy wyższa karta przypadnie Graczowi czy Krupierowi, można także oczywiście obstawiać remis, czyli wojnę. Zakłady można stawiać tylko przed wyłożeniem karty. Kiedy następuje wyłożenie karty, kursy są aktualizowane i rozpoczyna się kolejna tura gry. 

Jeśli chcesz spróbować obstawiania nowych zakładów w Totalbet, pamiętaj, że do 12. kwietnia (niedziela) możesz skorzystać z freebetu 5 zł. Warunkiem jest posiadanie zweryfikowanego konta gracza w Totalbet. Warto też wiedzieć, że zakłady na “Karcianą Wojnę” można łączyć z innymi zakładami dostępnymi u bukmachera.

Więcej o Totalbet

Komentarze