Kadra bez ryzyka w Fortunie – wygrana lub bonus 50 zł 

Już za kilka godzin kolejny mecz Polaków w eliminacjach do MŚ – tym razem polska reprezentacja zmierzy się z Anglią. Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie, które można obstawiać na żywo, korzystając z promocji bukmachera Fortuny na zakłady LIVE. W razie przegranej gracz otrzyma bonus 50 zł. 

W środę 31 marca 2021 r. w godz. 12.00 – 20.30 należy wpłacić depozyt w wysokości co najmniej 100 zł przy użyciu kodu promocyjnego: live. Dzięki temu gracz otrzymuje bonus „Zakład bez ryzyka” o wartości 50 zł, który może wykorzystać na dowolne zdarzenia (niekoniecznie na ofertę zakładów na piłkę nożną) z oferty LIVE Fortuny. Można stawiać zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI przez stronę www, stronę mobilną albo aplikację mobilną.  

Jeśli zakład będzie przegrany, gracz otrzyma od bukmachera Fortuna bonus o wartości 50 zł w postaci punktów FKP (czyli 7000 punktów FKP). Gracz nie musi aktywować bonusu – będzie o n dostępny na koncie gracza po dokonaniu wpłaty i podaniu kodu promocyjnego: live. Termin ważności bonusu to 12 godzin.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *