Dziś jest: 4 października 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Jak Janowicz poradzi sobie w Quimper? – oferta specjalna STS

Jerzy Janowicz po wielu miesiącach problemach zdrowotnych wraca do gry! Tenisista, który w najlepszym momencie swojej kariery plasował się na 14. miejscu w rankingu ATP, ma za sobą pierwszy turniej po ponad 800 dniach przerwy! Reprezentant Polski nie zamierza opaść na laurach i korzysta z kolejnej okazji na rozegranie następnych meczów. W tym tygodniu weźmie udział w kolejnej imprezie, bowiem skorzystał z propozycji organizatorów turnieju ATP Challenger Tour w Quimper, którzy przyznali mu dziką kartę do głównej drabinki.

Powrót po 801 dniach

Jerzy Janowicz w ubiegłotygodniowym turnieju ATP Challenger w Rennes rozegrał dwa spotkania gry pojedynczej. Na inaugurację zmagań, po ponad dwugodzinnym boju, okazał się lepszy od młodego Czecha – Tomasa Machaca. Następnie przeszkodą nie do przejścia okazał się Constant Lestienne, który uporał się z reprezentantem Polski w dwóch partiach.

Pierwotnie łodzianin nie miał zaplanowanego startu na ten tydzień – na turniejowy szlak miał wrócić kilka dni później. Od niedzieli miał brać udział w eliminacjach do imprezy rangi ATP 250 w Montpellier. 29-latek jednak skorzystał z okazji i przyjął dziką kartę do zawodów w Quimper. Janowicz swój drugi występ w tym turnieju (pierwszy miał miejsce w 2017 roku, wówczas doszedł do drugiej rundy) rozpocznie od pojedynku z Evanem Furnessem. Francuz, podobnie, jak Polak, zagra w tym turnieju dzięki specjalnej przepustce.

Obecnie 498. zawodnik rankingu ATP ma za sobą niezwykle udany początek sezonu. W dwóch pierwszych turniejach rangi ITF dwukrotnie doszedł do finału, a w ubiegłotygodniowej imprezie w Rennes zmagania zakończył na trzeciej rundzie. Na jego niekorzyść działają statystyki dotyczące jego poprzednich występów w Quimper, gdzie jak dotychczas grał cztery razy (trzy razy w głównej drabince, raz w eliminacjach), ale nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania.

Oferta na mecz.. i cały turniej!

Bardzo ciekawą ofertę nie tylko na najbliższy mecz Janowicza, ale również cały turniej w Quimper, przygotował bukmacher STS. Gracze mogą typować, na jakim etapie zmagania w tych zawodach zakończy nasz rodak.

Jerzy Janowicz (1.32) – Evan Furness (3.10)

Janowicz awansuje do trzeciej rundy – 2.50
Janowicz awansuje do ćwierćfinału – 4.50
Janowicz awansuje do półfinału – 7.50
Janowicz awansuje do finału – 12.50
Janowicz wygra cały turniej – 20.00

Kiedy mecz pierwszej rundy?

Janowicz zmagania w Quimper zainauguruje już w poniedziałek. Jego mecz z Furnessem został zaplanowany na kort centralny i rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 18:30. Lepszy w tym starciu w drugiej rundzie trafi na tenisistę rozstawionego z numerem „11” – Quentina Halysa.

Sprawdź ofertę bukmachera STS

Komentarze