Dziś jest: 1 kwietnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Jackpot Ekstraklasa w Totalbet – wypłata w gotówce! 

Bukmacher Totalbet wprowadza nowe zasady do promocji Jackpot Ekstraklasa. Od teraz gracze mogą stawiać w ramach akcji tyle kuponów, na ile mają ochotę, dzięki czemu szanse na rozbicie banku stają się znacznie większe. W puli znajduje się 10 tys. zł. 

Jackpot Ekstraklasa to promocja, w której uczestnicy mają za zadanie wytypować wyniki meczów rozgrywanych podczas 15. kolejki Ekstraklasy. Obstawiać można zakłady główne 1, X, 2 (bez podpórek) z oferty przedmeczowej, stawiając minimum 10 zł. Na szczęśliwców, którym uda się postawić bezbłędny kupon spełniający warunki promocji poza wygraną z kuponu czeka 10.000 zł i to w gotówce! Nie ma ograniczeń co do liczby kuponów postawionych przez gracza. 

Jeśli okaże się, że więcej graczy niż jeden prawidłowo wytypowało wyniki wszystkich 8 meczów, pula 10 tys. zł zostanie podzielona równo pomiędzy tych graczy.  

Ponadto gracz, któremu uda się poprawnie obstawić 7 na 8 spotkań Ekstraklasy otrzyma od Totalbet freebet o wartości 200 zł, a 6 na 8 – freebet o wartości 50 zł. 

Promocja trwa od 27 stycznia od godz. 10:00 do 29 stycznia 2021 r. do godz. 18:00. 

Sprawdź ofertę Totalbet  

Komentarze