Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Gala Queensberry Polska sponsorowana przez Superbet 

Superbet po raz kolejny wspiera sporty walki – tym razem bukmacher objął sponsoringiem Galę Queensberry Polska – Bitwa o Gniew II. Wydarzenie odbędzie się już 5 marca 2021 r. na zamku w Gniewie i będzie transmitowane przez Polsat Sport. Publiczność będzie mogła zobaczyć starcie Pawła Augustynika z Maxem Miszczenką. Stawką jest pas WBC International Silver. 

Queensberry Polska to inicjatywa Mariusza Krawczyńskiego i Francisa Warrena (który jest synem Franka Warenna należącego do międzynarodowej bokserskiej Galerii Sław). Grupa podejmuje działania na rzecz odbudowania boksu w Polsce oraz stworzenia młodym bokserom odpowiednich warunków do osiągania optymalnej formy i zwyciężania. Queensberry Polska to projekt, który ma wspierać pięściarzy zarówno na polu pracy nad warsztatem treningowym, jak i w każdej innej sytuacji. 

Superbet to legalny bukmacher, który w Polsce działa poprzez sieć punktów naziemnych (od 2017 r.) i przez internet (od 2020 r.). Gracze mogą stawiać zakłady przez serwis online, jak i najbardziej nowoczesną aplikację mobilną służącą do typowania zakładów sportowych w Polsce. Ambasadorem marki Superbet jest m.in. Jan Błachowicz mistrz świata wagi półciężkiej federacji UFC. 

Poniżej karta walk Queensberry Polska – Bitwa o Gniew II 

  • Paweł Augustynik vs Max Miszczenko, 
  • Abdulkhay Sharakhmatov vs Stephen Jackson, 
  • Ryszard Lewicki vs Piotr Brzoska, 
  • Karol Długosz vs Krzysztof Stawiarski, 
  • Wiktor Szadkowski vs Eryk Ciesłowski, 
  • Kamil Mroczkowski vs Artsiom Charniakevich. 

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze