Dziś jest: 25 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Gala GROMDA 2 ma swojego bukmachera – Betclic nie zwalnia

Gala bokserska GROMDA 2 zyskała oficjalnego bukmachera w postaci znanego na światowym rynku zakładów bukmacherskich operatora Betclic. Jak widać, bukmacher, który wystartował z legalnymi zakładami online w Polsce dopiero rok temu, coraz mocniej nastawia się na zdobywanie użytkowników wśród kibiców sportów walki. Przypominamy, że z początkiem sierpnia bukmacher podpisał umowę sponsorską z najgłośniejszą polską federacją MMA – FAME MMA. 

Najbliższa gala GROMDA Fight Club, podczas której zobaczymy drugą część emocjonującego turnieju boksu na gołe pieści, zaplanowana jest na 28 sierpnia (przyszły piątek). Pierwsza edycja turnieju już za nami – jej zwycięzcą został Krystian „Tyson” Kuźma, który w finale walczyć będzie z najlepszym zawodnikiem zbliżającej się gali. Stawką jest 100 tysięcy złotych. Kibice mogą liczyć na widowiskowe nokauty oraz morze krwi i potu wylane przez znanych zawodników i ulicznych fighterów. Dodatkowo w nowej formule turnieju podziwiać będzie można także walki zawodowych bokserów i zawodników MMA. 

Za GROMDĄ stoi znany komentator sportowy Mateusz Borek (MB Promotions) oraz Mariusz Grabowski (Tymex Boxing Promotion). Obserwując rosnącą popularność boksu na gołe pięści na świecie, postanowili oni wypromować tę dyscyplinę sportu także nad Wisłą. W ten sposób powstał niepowtarzalny turniej, w którym udział biorą reprezentanci rozmaitych sportów walki. Zawodnicy mierzą się w małym ringu (4 x 4 m) i walczą ze sobą na gołe pięści. Jak pokazała pierwsza edycja gali GROMDA, zainteresowanie walkami tego typu jest ogromne. Turniej okazał się bardzo emocjonującym widowiskiem, w którym po laur zwycięzcy sięgnął wspomniany Krystian „Tyson” Kuźma (faworyt Artura Szpilki). 

Nawiązanie współpracy organizatorów gali GROMDA 2 z tak potężnym partnerem, jak bukmacher Betclic, to nieprzeceniony sukces. Betclic jest potentatem na rynku zakładów bukmacherskich we Francji i Portugalii, szeroko działa też w wielu innych krajach. W Polsce zdążył już też nawiązać kilka głośnych umów sponsoringowych, w tym z Piastem Gliwice, Lechią Gdańsk czy Reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn – czyli z najlepszymi.

Przejdź na stronę Betclic

 

Komentarze