Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Gala FFF MMA – gdzie obstawiać zakłady?

Już jutro w Zielonej Górze odbędzie się 2. gala FFF MMA. Free Fight Federation (FFF) to federacja mieszanych sztuk walki, w których udział biorą tzw. celebryci – ale tylko ci, którzy w jakiś sposób związani są ze sportem. Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, a tegoroczna gala zapowiada się jeszcze ciekawiej. Którzy bukmacherzy przygotowali ofertę zakładów na to wydarzenie i na które pojedynki szczególnie warto zwrócić uwagę?

Kogo i gdzie zobaczymy w FFA i MMA?

Już podczas 1. edycji FFF MMA nie brakowało emocji i zaskoczeń – największą była wygrana dużo lżejszego Pawła „Trybsona” Trybały z Marcinem „El testosteronem” Najmanem. W jutrzejszym turnieju uwagę wielu kibiców przyciąga przede wszystkim walka byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra „Świra” Świerczewskiego z dziennikarzem motoryzacyjnym TVN Turbo Gregiem Collinsem. Wśród 7 walk wyróżniają się też 2, w których zmierzą się kobiety: Justyna „Lara Croft” Haba z Klaudią Pawicką oraz Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska z Patrycją „Lady Squat” Zahorską. Ale inne walki też wróżą sporo emocji, gdyż zaprezentuje się: Filip Bątkowski i Hubert Sulewski, Damian „Rest Dixon37” Osytek i Rafał „Tito” Kryla, Paweł „Trybson” Trybała i Damian Kostrzewa oraz Dariusz „DJ Decks” Działek i Tomasz Słodkiewicz. 2. galę FFF MMA transmitować będzie telewizja Polsat na swoim głównym kanale, dlatego widzowie bez problemu będą mogli oglądać wszystkie walki na żywo.

Bukmacherzy, u których obstawimy FFF MMA

A gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na poszczególne pojedynki? Kursy znajdziemy na pewno u bukmachera Betfan, STS i Totalbet, a obok zakładów na zwycięzcę bukmacherzy pokusili się też o szerszą ofertę na to wydarzenie. Przykładowo przyjmowane są zakłady na to, czy pojedynek zakończy się w przeciągu 60 sekund lub w ilu rundach zakończy się walka. Totalbet wykorzystał nawet ogromne zainteresowaniem walką „Świra” z Gregiem Collinsem, podpisując z piłkarzem umowę sponsorską i oferując freebet 25 zł dla nowych graczy, którzy założą konto w Totalbet.

Rejestracja w Totalbet

Komentarze