Gala FEN 28 w sobotę. Zobacz kto jest faworytem wg Etoto!

Fight Exclusive Night powraca. Już w sobotę, 13. czerwca odbędzie się kolejna edycja gali mieszanych sportów walki. W karcie nie brakuje ciekawych nazwisk, a bukmacherzy mają swoich faworytów w wielu starciach. Kilka innych zapowiada się na konfrontacje bardzo wyrównane, a jak to w sporcie bywa – z pewnością będą również niespodzianki.

FEN 28 – zobacz kursy w Etoto

Gala odbędzie się bez publiczności ale to nie znaczy, że zabraknie emocji. W jednej z najbardziej medialnych walk zawalczy Krystian Pudzianowski (1-0). Brat popularnego Mariusza skrzyżuje rękawice z Piotrem Szeligą (0-0). Popularny trener personalny będzie debiutował w FEN. Pudzianowski w debiucie dla federacji wygrał i teraz będzie faworytem.

Kursy na walkę: Pudzianowski – 1.45, Szeliga – 2.55

Walką wieczoru będzie jednak starcie Mateusza Rębackiego (10-1) z Fabiano Silvą (30-12). Dla Polaka będzie to czwarta obrona mistrzowskiego pasa federacji. Doświadczony Brazylijczyk, zdaniem specjalistów, nie powinien sprawić Rębackiemu większych problemów.

Kursy na walkę: Rębacki – 1.14, Silva – 4.75

Ciekawie zapowiada się walka o pas wagi ciężkiej. W niej zmierzą się Szymon Bajor (20-8) oraz debiutujący w federacji FEN, choć znany już w Polsce, Oli Thompson (20-12). Brytyjczyk może pochwalić się starciami w prestiżowych federacjach – jednak Bajor to murowany kandydat do zwycięstwa.

Kursy na walkę: Bajor – 1.21, Thompson – 3.85

Kolejne starcie „ciężkich” to rywalizacja Michała Kity (18-11-1) z Igorem Pokrajacem (29-14). Rywalizacja dwóch szanowanych i doświadczonych zawodników może być bardzo wyrównana. Bukmacherzy nieco wyżej cenią Kitę, ale nie odbierają szans Chorwatowi na triumf w tym pojedynku.

Kursy na walkę: Kita – 1.60, Pokrajac – 2.20

Kibice mogą zacierać ręce przed eliminatorem o pas wagi półciężkiej. W tym pojedynku Marcin Wójcik (12-7) będzie mierzył się z Rafałem Kijańczukiem (8-2). Zawodnicy prezentują bardzo podobny poziom, każdy z nich jest w stanie zakończyć walkę przed czasem. Bukmacherzy w tym przypadku nie wskazują faworyta do wygranej i dają równe szanse obu wojownikom.

Kursy na walkę: Wójcik – 1.86, Kijańczuk – 1.86

Kacper Koziorzębski (5-2) będzie chciał sprawić niespodziankę w rywalizacji z Szymonem Duszą (8-4). Ten drugi w ostatnich walkach prezentował się solidnie i ma nadzieję zawalczyć wkrótce o pas FEN. Koziorzębski póki co chce pokazać, że zasługuje na uznanie ekspertów. Ewentualna wygrana z Duszą byłaby mocnym krokiem ku temu.

Kursy na walkę: Koziorzębski – 4.00, Dusza – 1.20

Podczas FEN 28 zawalczą również Marcin Sianos (4-4) z Adamem Pałaszem (4-0). Co ciekawe, Sianos jeśli już wygrywa – to zawsze kończy walkę przez KO. Pałasz w zawodowych walkach jest niepokonany, ale walka z Sianosem może być prawdziwym sprawdzianem dla tego zawodnika. Delikatną przewagę bukmacherzy widzą po stronie bardziej doświadczonego Sianosa.

Kursy na walkę: Sianos – 1.66, Pałasz – 2.10

Na karcie głównej znalazło się też starcie Łukasz Charzewski (8-1) vs Kacper Formela (9-3). Charzewski wygrał ostatnie dwie potyczki dla FEN, a w sumie ma passę sześciu wygranych z rzędu. Z kolei Formela mimo młodego wieku ma już całkiem solidne doświadczenie w zawodowych walkach. To będzie walka, która może skończyć się na kilka różnych sposobów.

Kursy na walkę: Charzewski – 1.45, Formela – 2.55

Jedyna walka w formule K-1 podczas sobotniej gali, to pojedynek Dominika Zadory (23-8) z Piotrem Sokołem (15-7). Zadora w FEN trochę już przeżył, choć debiutował w federacji w 2019 roku. W debiucie zdobył mistrzowski pas, który potem stracił (przegrał z powodu kontuzji). Piotr Sokół zadebiutuje w barwach federacji i będzie chciał zrobić to w mocnym stylu.

Kursy na walkę: Zadora – 1.40, Sokół – 2.75

Podczas gali zobaczymy również pojedynek kobiecy. Anita Bekus (2-1) będzie faworytką w walce z debiutantką – Sylwią Firlej (0-0). Obie panie rywalizowały już ze sobą w przeszłości, ale odbywało się to jeszcze w sporcie amatorskim. Teraz doświadczenie może zdecydować o przewadze Anity Bekus.

Kursy na walkę: Bekus – 1.35, Firlej – 2.95

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

FEN 28 – kiedy? Gdzie oglądać?

Gala FEN 28 odbędzie się w sobotę, 13. czerwca. Transmisja gali w systemie PPV.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *