Freebety 50 zł na skoki narciarskie w BetFan 

Trwający Turniej Czterech Skoczni to okazja do zgarnięcia freebetów w BetFan. Bonusy o wartości 50 zł można wykorzystać na zakłady bukmacherskie live na skoki narciarskie. Promocja dostępna jest dla graczy, którzy obstawiają przez aplikację mobilną BetFan. 

Promocja BetFan wymaga obstawiania zakładu za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera za kwotę dokładnie 99 zł. Zakłady można stawiać na dowolną dyscyplinę sportową, ligę i wydarzenie, muszą to być jednak kupony akumulowane zawierające co najmniej 3 zdarzenia. Minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić 3.00. 

Natychmiast po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzymuje freebet 50 zł. Można uzyskać po 1 freebecie codziennie w dniach od 30 grudnia 2021 r. do 1 stycznia 2022 r. Bonus można wykorzystać na zakłady bukmacherskie z oferty LIVE na skoki narciarskie, a także grając przez aplikację BetFan. Freebet zostanie przydzielony do konta gracza automatycznie po obstawieniu zakładu spełniającego warunki promocji. 

Promocja „Graj przez apkę i odbierz freebet live” BetFan trwa od godz. 10.00 w dniu 30 grudnia 2021 r. do godz. 14.00 w dniu 1 stycznia 2022 r. Na 1 gracza przypada 1 freebet każdego dnia trwania akcji promocyjnej. 

Aplikację BetFan można pobrać ze strony internetowej bukmachera.

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *