Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Freebet 25 zł od Totalbet – na wszystko!

Najnowsza promocja Totalbet oznacza możliwość otrzymania freebetu o wartości 25 zł i to na wszystko! Bukmacher Totalbet nie ogranicza typerów, mówiąc im jakie zakłady mogą zostać postawione za przyznany bonus – możesz więc obstawić za freebet takie zakłady, jakie lubisz. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej Totalbet, należy wnieść kupon akumulowany za kwotę co najmniej 100 zł, na którym zamieszczone będą minimum 4 zdarzenia. Minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynieść 1.20. Gracz może wybierać zdarzenia z całej oferty bukmachera Totalbet – poza ofertą na sporty wirtualne. 

Po spełnieniu warunków promocji gracz otrzyma freebet (darmowy zakład) o wartości 25 zł, który będzie mógł wykorzystać w dowolny sposób na całą ofertę bukmachera Totalbet. 

Do udziału w promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe, a także zakłady z oferty specjalnej czy inne oferty specjalne i długoterminowe.

Akcja promocyjna Totalbet trwa od dnia 20 kwietnia od godz. 12:00 do 25 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59. Promocja może objąć tylko jeden, pierwszy zakład danego gracza, który spełnia warunki regulaminu promocji. 

Sprawdź ofertę Totalbet

Komentarze