Dziś jest: 25 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Freebet 20 zł za trafne typowanie LM w BetFan 

Środa to kolejny dzień, w którym na fanów piłki nożnej czeka ciekawe spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Dla bukmachera BetFan to świetna okazja, by zaoferować graczom specjalną promocję. Akcja skierowana jest do typerów, którzy mają zamiar obstawiać mecz Sevilla FC – Borussia Dortmund. 

Zasady akcji promocyjnej BetFan są bardzo proste. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, musisz postawić zakład na wynik spotkania Sevilla FC – Borussia Dortmund. W komentarzu na stronie dedykowanej akcji w BetFan należy wpisać swój typ na dokładny wynik tego meczu (Sevilla FC – Borussia Dortmund). W kolejnym kroku należy wnieść zakład z oferty przedmeczowej BetFan na ten właśnie mecz. Uwaga! Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 10 zł. 

Jeśli Twój kupon był trafiony, otrzymasz od bukmachera BetFan freebet o wartości 20 zł. Czas na skorzystanie z bonusu to 48 godzin. Wygrana z zakładu postawionego za środki bonusowe zostanie pomniejszona o stawkę zakładu. Przykładowo, jeśli gracz zagra za 20 zł freebetu i wygra 200 zł, na konto w BetFan otrzyma ostatecznie 180 zł. 

Promocja BetFan obowiązuje przez cały dzień 17 lutego 2021 r.  

Wygrana z kuponu obstawionego za środki bonusowe (freebet) może wynieść maksymalnie 5 000 zł. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze