Dziś jest: 9 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna startuje z Bet On Games 

Bukmacher Fortuna udostępnił dziś nowy produkt – Bet On Games, czyli zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane. Jako pierwszy w ofercie znalazł się Baccarat i już teraz gracze mogą obstawiać wyniki Live Baccarat w Fortunie. Dostawcą gier jest firma Playtech. 

Zakłady na gry karciane dostępne są zarówno w serwisie internetowym bukmachera Fortuna, jego wersji mobilnej, jak i aplikacjach mobilnych (na Android i iOS). Rozgrywki toczą się na żywo i prowadzone są przez prawdziwych krupierów, a typerzy mogą się z nimi kontaktować poprzez live chat. Wyniki gier można typować w dogodnej dla gracza chwili, gdyż rozgrywane są one przez okrągłą dobę. Obecnie w zakładce Bet On Games znajdziemy 5 stołów, na których rozgrywany jest Baccarat. 

Baccarat jest bardzo prostą grą w karty, w której udział bierze bankier i gracz. Aby wygrać u bukmachera Fortuna, trzeba poprawnie wytypować, czy układ kart bankiera czy gracza okaże się bardziej zbliżony do 9”. Grając w Fortunie, typerzy mogą obstawiać aż kilkadziesiąt odmiennych opcji, jakie pojawiają się na stole, np. kolory kart, układ kart, sumy punktów gracza i bankiera albo rozmaite rodzaje „remisów” (są to zakłady Egalite Extra).  

Bukmacher Fortuna zadbał o to, by w prosty sposób wyjaśnić zasady gry – objaśnienia dostępne są w intuicyjnym menu i w odrębnym przewodniku zamieszczonym w zakładce Bet On Games – Przewodnik”. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze