Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna nokautuje raka – gala KSW 57

Najbliższa gala KSW wzbudza ogromne emocje, choćby z tego powodu, że czekają nas aż 3 pojedynki mistrzowskie. Co więcej, bukmacher Fortuna wpadł na świetny pomysł, jak podkręcić sportowe emocje i jednocześnie pomóc podopiecznym fundacji Cancer Fighters. Jak? Uruchamiając akcję charytatywną raKOut, dzięki której podczas gali liczyć się będą tylko nokauty. 

W ramach akcji „raKOut” ten fighter, który zakończy walkę stosując K.O lub T.K.O., będzie mógł przekazać kwotę 10 tys. zł na szczytny cel. Firma Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przekaże pieniądze za każdy nokaut podczas gali na rachunek fundacji Cancer Fighters. 

Jak mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to właśnie nokauty są najbardziej widowiskowym i wyczekiwanym przez kibiców elementem tego sportu. Dlatego też „raKOut” ma być metodą na zmobilizowanie zawodników do włączenia się w akcję charytatywną w naturalny dla nich sposób. 

Z kolei Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW zwraca uwagę, że akcja bukmachera Fortuna jest świetnym przykładem na to, by w szczególnym okresie świątecznym pamiętać także o innych. Lewandowski wyraża też nadzieję, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko, by wywalczyć dla dzieciaków jak największą kwotę, a przy okazji dać kibicom to, na co czekają – spektakularne skończenia pojedynków. 

Bukmacher Fortuna jest sponsorem federacji MMA KSW. Od 2014 r. prowadzi działania wspierające dzieci chore na nowotwór.  

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze