Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna nadal oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich 

„Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie” już od 2 lat jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Jak widać, obie strony umowy sponsorskiej są zadowolone – bukmacher Fortuna i Polski Związek Narciarski podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy do końca sezonu 2021/2022. Z tej okazji bukmacher udostępnił już pierwsze promocje dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie. 

Fortuna sponsoruje polskie skoki narciarskie 

Dwuletnia współpraca przyniosła efekty, z których zadowolony jest zarówno bukmacher Fortuna, jak Polski Związek Narciarski. Prezes „Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” mówi, że kontynuacja sponsoringu polskiej Reprezentacji w skokach narciarskich była dla bukmachera czymś oczywistym. Ponieważ nasza kadra od lat odnosi mnóstwo sukcesów, dając swoim fanom wiele wspaniałych chwil, Fortuna chce nadal dawać Reprezentacji wsparcie. Prezes Fortuny zwraca uwagę, że w ciągu ostatnich 2 lat zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie zdecydowanie zyskały wśród osób typujących w Fortunie na popularności. Co ciekawe, sezon zimowy to czas, kiedy ten sport staje się w Polsce drugą najchętniej wybieraną opcją do obstawiania. 

Również Apoloniusz Tajner, prezes PZN, wyraża radość z powodu kontynuowania współpracy z dotychczasowym partnerem i podkreśla, jak ważna jest obecnie stabilizacja w tym zakresie. Jak mówi Tajner, PZN i Fortuna pokazały, że warto sobie ufać, a taki rodzaj współpracy zaowocował sukcesem i korzyściami dla obu stron. 

Jakie działania reklamowe i promocyjne Fortuny planowane są w czasie nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2020/2021? Materiały promocyjne na pewno emitowane będą w telewizji, internecie i prasie, a specjalne akcje organizowane będą też w kanałach social media. Gracze mogą też liczyć na wiele atrakcyjnych promocji bukmacherskich. 

Oferta promocyjna Fortuny na skoki 

Już w najbliższy weekend, kiedy to na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbędą się pierwsze konkursy nowego sezonu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich, gracze mogą otrzymać specjalne bonusy. Wystarczy postawić każdego dnia konkursów (21 i 22 listopada) 1 kupon z oferty pre-match, który zawierać będzie co najmniej 1 zdarzenie związane z PŚ w Wiśle za stawkę minimum 30 zł. Dzięki temu gracz otrzyma gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP. 

Na specjalne profity mogą też liczyć nowi gracze lub już zarejestrowani, ale tacy, którzy dotychczas nie zrobili depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty o wartości minimum 30 zł użytkownik otrzyma bonus od depozytu 30 zł w pkt FKP. Promocja również obowiązuje w dniach 21 – 22 listopada 2020 r. 

Przez cały sezon trwać też będzie Konkurs „Turniej Najwyższych Kursów”. W ramach rankingu 30 najlepszym typerom obstawiającym skoki narciarskie bukmacher Fortuna przyznawać będzie nagrody w postaci punktów FKP – w każdy weekend PŚ, ale też w ramach klasyfikacji generalnej na zakończenie sezonu. 

Szczegóły wszystkich promocji na stronie internetowej bukmachera. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze