Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna idzie w sponsoring KSW 

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce, bukmacher Fortuna, został nowym oficjalnym sponsorem KSW. Umowa sponsorska podpisana dziś z Federacją KSW, która jest zaliczana do światowej czołówki organizacji MMA, będzie ważna przez 2 lata. Dzięki temu każda gala KSW zorganizowana w 2020 r. i 2021 r. odbywać się będzie przy wsparciu i udziale Fortuny. 

Jak mówi prezes „Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”, Konrad Komarczuk, decyzja o rozpoczęciu współpracy z Federacją KSW była zupełnie naturalna. Bukmacher dostrzega coraz większe zainteresowanie zakładami bukmacherskimi na walki MMA, a sponsoring KSW powinien umocnić Fortunę na pozycji lidera wśród bukmacherów oferujących zakłady na ten sport. Jak bowiem twierdzi Komarczuk, nawet przed rozpoczęciem współpracy z Federacją KSW bukmacher Fortuna posiadał najszerszą w kraju ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo na najbardziej popularne gale świata MMA. Natomiast w związku z podpisaną umową sponsoringową Fortuna planuje intensywnie zwiększyć swoją aktywność w tym zakresie. W planach jest wiele promocji i konkursów dedykowanych fanom MMA, a gracze mogą liczyć też na przygotowanie oferty zakładów specjalnych. Logo Fortuny ujrzymy już na najbliższej gali Federacji KSW i już wtedy możemy spodziewać się wielu nadprogramowych atrakcji we wszystkich kanałach bukmachera. 

Z kolei dyrektor generalny Federacji KSW (i jej współzałożyciel), Martin Lewandowski, podkreśla, że nowe partnerstwa biznesowe są niezbędne nie tylko dla rozwoju prowadzonej przez niego organizacji, ale też MMA jako dyscypliny sportowej. Współpraca z Fortuną będzie przy tym przebiegać nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas realizacji wydarzeń międzynarodowych. Pomimo bowiem, że Federacja KSW ma na swoim koncie wiele sukcesów o znaczeniu światowym, w dalszym ciągu stawia na ekspansję, w czym zapewne przyda się wsparcie silnych partnerów – a korzyści powinny być obopólne. 

Na koniec kilka słów o KSW, czyli Konfrontacji Sztuk Walki, której historia sięga 2004 r. Jest to wiodąca organizacja MMA w Europie, ale też jedna z najbardziej liczących się na całym świecie. Dotychczas Federacja zorganizowała 52 gale MMA, w których udział wzięło ponad 300 zawodników. Z trybun walki organizowane przez KSW oglądało łącznie 500 tys. kibiców, a pojedyncza gala przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Transmisje dostępne są w więcej jak 45 krajach, a jeszcze lepsze wyniki ma streaming, który pozwala oglądać gale KSW fanom MMA w ponad 80 krajach świata. Jednym z największych sukcesów w ostatnich latach było zorganizowanie w 2017 r. „KSW 39: Colosseum” na PGE Narodowym w Warszawie, które to wydarzenie okazało się drugą największą galą MMA na świecie, jeśli chodzi o liczbę widzów (blisko 58 tys.).  

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

 

Komentarze