forBET stawia na e-sporty – sponsoring x-kom AGO

Jedna z najlepszych organizacji e-sportowych w Polsce, x-kom AGO, ma nowego sponsora – został nim bukmacher forBET. Współpraca ma dotyczyć wszystkich dywizji x-kom AGO, czyli CS:GO, StarCraft II i Fortnite. Obie strony umowy zapowiadają, że planowana jest wieloletnia kooperacja.

Dzięki podpisaniu umowy sponsorskiej firma forBET Zakłady Bukmacherskie uzyskała miano oficjalnego sponsora x-kom AGO, a także została wyłącznym bukmacherem drużyny. Tym samym forBET będzie mógł prowadzić działania marketingowe w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej. Logotyp bukmachera będzie odtąd widnieć na oficjalnych koszulkach meczowych zawodników, którzy dodatkowo mają brać udział w organizowanych przez forBET eventach i jego filmach reklamowych. Z okazji nawiązania współpracy bukmacher przygotował też specjalny bonus, który można wykorzystać podczas zakładania konta gracza w serwisie z zakładami bukmacherskimi iforbet.pl. Po wpisaniu w specjalne pole w formularzu rejestracyjnym hasła „XKOMAGO”, gracz dostanie bonus bukmacherski w kwocie 50 zł.

Dyrektor ds. marketingu forBET, Paweł Majewski podkreśla, że x-kom AGO to nie tylko drużyna e-sportowa ze świetnymi wynikami sportowymi, ale też wyjątkowo sprawnie zarządzana organizacja. Współpraca podmiotów, z których każdy jest jednym z liderów w swojej branży, powinna według niego prowadzić do wspólnego sukcesu i wielu obustronnych korzyści. Jak przyznaje, forBET ma zamiar w ten sposób wzmocnić swoją pozycję na polskim rynku zakładów na e-sporty, a dla kibiców sportów elektronicznych planowane jest stworzenie najlepszej oferty bukmacherskiej w Polsce. Fani x-kom AGO skorzystają dodatkowo dzięki specjalnym akcjom promocyjnym i eventom. Majewski wyraził też nadzieję na to, że sponsorowana drużyna będzie odnosić coraz bardziej spektakularne zwycięstwa.

Natomiast  Jakub Szumielewicz, prezes x-kom AGO chwali forBET za prężny rozwój i świetne podejście do partnerów, które zna osobiście dzięki zrealizowanym już wspólnie projektom. Z drugiej strony dzięki zaangażowaniu w sponsoring Jastrzębi marka forBET powinna jego zdaniem odnieść spore sukcesy na rodzimym rynku sportów elektronicznych.

forBET Zakłady Bukmacherskie to jeden z największych bukmacherów w Polsce, który pracuje nad swoją pozycją w branży zakładów bukmacherskich na e-sporty nie od dziś. Bukmacher współpracował już z Polską Ligą Esportową, a w jego ofercie zakładów wzajemnych można znaleźć wiele zakładów na gry takie jak m.in. CS:GO, LoL, Starcraft czy Dota 2. Bukmacher forBET wspiera jednak polski sport w dużo szerszym zakresie, sponsorując np. piłkarski  ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy czy Runmageddon.

Więcej o forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *