Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fogo Unia Leszno w sezonie 2021. Specjalne zakłady od LV Bet

Unia Leszno świętuje tytuł mistrzowski za sezon 2020, 11 października 2020.
PAP/Jakub Kaczmarczyk

Główny sponsor żużlowego Mistrza Polski – firma LV Bet – przygotował specjalną ofertę zakładów dotyczących Fogo Unii Leszno. Kibice speedwaya czekają już na początek zmagań na torach, pierwsze treningi już się odbyły, a więc propozycja bukmachera może dodatkowo podgrzać przedsezonową atmosferę.

Co pokażą leszczyńskie „Byki” w 2021 roku?

LV Bet w swojej ofercie ma kilka ciekawych zakładów dotyczących całej drużyny, ale także poszczególnych zawodników leszczyńskiej Unii.

Bukmacher proponuje m.in. zakład na sumę zwycięstw Unii w sezonie zasadniczym. Nie da się ukryć, że Fogo Unia Leszno ponownie jest głównym kandydatem do wygrania całej ligi – jednak tym razem rywalizacja może być bardziej wyrównana niż przed rokiem. W 2020 po rundzie zasadniczej „Byki” miały na koncie 11 wygranych i 3 porażki. Jednak przegraną w Zielonej Górze można nieco zrzucić na rozluźnienie przed play-offami.

Minimalnie Unia przegrała także na wyjeździe ze Spartą Wrocław, uległa również Motorowi w Lublinie. W nowym sezonie znów leszczynianie powinni bronić atutu własnego toru. Trudna przeprawa ponownie zapowiada się we Wrocławiu. Ciekawie zapowiadają się również mecze z Włókniarzem Częstochowa. Nadal trudnym rywalem na własnym torze będzie Motor. Unię stać jednak na powtórzenie ubiegłorocznego wyniku.

Kursy:

Powyżej 10.5 – 2.00, Poniżej 10.5 – 1.72
Powyżej 11.5 – 2.95, Poniżej 11.5 – 1.35

Przy okazji LV Bet proponuje również typ na wygraną wszystkich spotkań domowych przez Unię Leszno. Tym razem wliczając fazę play-off.

Jeśli chodzi o zakłady dotyczące zawodników, to bukmacher pozwala typować m.in. triumf zawodnika Fogo Unii Leszno w klasyfikacji średniej biegopunktowej na koniec sezonu. Przy okazji kibice mogą także obstawiać najlepszego zawodnika w zespole pod tym względem.

Kursy:

Emil Sajfutdinow – 1.60
Piotr Pawlicki – 6.00
Jason Doyle – 6.00
Janusz Kołodziej – 8.00
Jaimon Lidsey – 13.00

Faworytem do roli punktowego lidera Fogo Unii jest Emil Sajfutdinow. Rosjanin jak mało kto potrafi fruwać po leszczyńskim owalu, a i obce stadiony nie stanowią dla niego problemów. Jednak Piotr Pawlicki i Jason Doyle również nie są ligowymi średniakami. Doyle może zaskoczyć wszystkich i być naprawdę bardzo pewnym punktem w nowym zespole. Pawlicki to ulubieniec leszczyńskiej publiczności, który również w wewnętrznej rywalizacji może utrzeć nosa Emilowi.

Pełną ofertę zakładów dotyczących Fogo Unii Leszno w sezonie 2021 znajdziecie na stronie bukmachera LV Bet.

Sprawdź ofertę bukmachera LV Bet

Komentarze