Finały LE i LM – bonus 100 zł w Fortunie

Na dniach rozegrane zostaną finały Ligi Europy i Ligi Mistrzów, a bukmacher Fortuna w tak wyjątkowy tydzień umożliwia obstawianie wielkiej piłki bez ryzyka – dostępny bonus ma wartość 100 zł.  

Warunkiem wzięcia udziału w promocji Fortuny jest postawienie w dniu 26 maja 2021 r. kuponu przedmeczowego, na którym znajdzie się dowolne zdarzenie na mecz finałowy Ligi Europy. Stawka zakładu musi wynieść minimum 100 zł. Zakład może być pojedynczy, akumulowany lub systemowy i można go wnieść za pośrednictwem strony www, aplikacji mobilnej albo w punkcie stacjonarnym Fortuny. Zakład musi zostać rozstrzygnięty do 27 maja 2021 do godz. 9:00. 

Jeśli kupon będzie przegrany, bukmacher przyzna graczowi zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł (brak stawki minimalnej) na finał Ligi Mistrzów (uwaga: kupon musi zawierać m.in. selekcję na Ligę Mistrzów z oferty przedmeczowej). Bonus trafi na konto gracza w dniu 29 maja 2021 r. i będzie aktywny do chwili rozpoczęcia meczu LM (tak długo, jak długo oferta zakładów na mecz będzie dostępna). Bonus ma formę punktów FKP. 

Na 1 gracza przypada nie więcej niż 1 bonus w ramach tej promocji.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *