Finał baraży bez ryzyka w Fuksiarzu! Zwrot 75% do 500 zł na mecz Polska – Szwecja

Zakład bez ryzyka do 500 zł

Typujesz? Mecz Polska – Szwecja bez ryzyka w Fuksiarzu

Na mecz Polska – Szwecja Fuksiarz przygotował specjalne promocje dla nowych i stałych graczy. Osoby, które nie zarejestrowały się u bukmachera lub mają konto i nie zawarły jeszcze pierwszego zakładu, mogą skorzystać z podwyższonego zwrotu w zakładzie bez ryzyka na start. Fuksiarz w razie przegranej zwraca aż 75% stawki do 500 zł. Otrzymane środki nie wymagają obrotu. Na aktywnych użytkowników czeka podwyższony procent zwrotu w Cashbacku bez limitu. Za każdy kupon z uwzględnionym meczem Polski bukmacher zwraca nawet 20% stawki. W przypadku obu promocji zwrócone środki wypłacisz bez obrotu!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Zakład bez ryzyka 75% do 500 zł 

Z okazji meczu Polski w finale baraży Fuksiarz proponuje wyższy Zakład bez ryzyka. W standardzie gracze otrzymują 50% zwrotu stawki do 500 zł. Na mecz Polaków zwrot wynosi aż 75% do 500 zł!  

Promocja przeznaczona jest dla nowych graczy lub tych, którzy nie postawili jeszcze zakładu. Jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany, Fuksiarz zwraca aż 75% stawki do 500 zł. Jak skorzystać z podwyższonej oferty powitalnej? 

Postaw kupon spełniający poniższe warunki:

  • kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.20 
  • co najmniej dwa zdarzenia na kuponie 
  • minimalna stawka 20 zł 
  • dowolny zakład na mecz Polska – Szwecja na kuponie 

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Cashback bez limitu. Nawet 20% zwrotu za każdy kupon 

Nieograniczona ilość zwrotów za postawione kupony — nawet do 500 zł za każdy zakład! Cashback bez limitu gwarantuje aż trzy stopnie zwrotu uzależnione od ilości zdarzeń na kuponie. Promocja obowiązuje już od zakładu pojedynczego. Z okazji meczu polskiej reprezentacji w finale baraży do MŚ 2022, bukmacher podwyższył procenty zwrotu stawki za poszczególną liczbę spotkań. 

Jak skorzystać z podwyższonego Cashbacku bez limitu? W odróżnieniu od standardowej promocji ta wymaga dodania meczu Polska – Szwecja.

Zakład pojedynczy – 10% zwrotu stawki 

Zakład podwójny – 15% zwrotu stawki 

Zakład wielokrotny – 20% zwrotu stawki 

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *