Dziś jest: 9 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

E-sporty – obiecująca współpraca STS z RTSmunity

Lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich, STS, rozpoczął współpracę z czeską RTSmunity. Nowy partner bukmachera to dostawca innowacyjnych rozwiązań w obszarze sportów elektronicznych. Jak ta współpraca wpłynie na ofertę STS w zakresie zakładów na e-sporty?

Od dłuższego czasu widoczne jest duże zainteresowanie bukmachera STS dziedziną e-sportów, które przekłada się na intensywny rozwój jego oferty zakładów w tym zakresie. STS oferuje bardzo różnorodne rynki i  dość atrakcyjne kursy na e-sportowe rywalizacje, zajmuje się też sponsoringiem polskiego e-sportu. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość oferty zakładów na wydarzenia e-sportowe, bukmacher nawiązał partnerstwo z RTSmunity. Dzięki temu bukmacher wejdzie w posiadanie zaawansowanych danych i analiz sportowych dotyczących takich gier jak Dota 2, League of Legends czy CS:GO.

Prezes STS, Mateusz Juroszek, przyznaje, że dynamiczny rozwój sportów elektronicznych to nie tylko polski, ale i globalny trend. Dlatego naturalnym posunięciem bukmachera jest wykorzystanie tego potencjału i poszerzanie oferty na tę dyscyplinę sportu. Współpraca z RTSmunity to sposób na szeroką ofertę rynków na kluczowe turnieje e-sportowe, typu Dreamhack albo Intel Extreme Masters. Jak wypunktowuje Juroszek, to właśnie złożona oferta rynków, duży zakres turniejów i czas pracy na poziomie 95% to priorytety STS, jeśli chodzi o ofertę na e-sporty.

Z kolei  dyrektor generalny RTSmunity, Pavol Krasnovský, podkreśla, że branża e-sportów to wyjątkowo dynamiczny obszar, który cały czas intensywnie się rozwija. Aby dotrzymać mu kroku, również RTSmunity musi wprowadzać częste zmiany. Zatrudnieni w firmie matematycy oraz programiście non stop pracują nad lepszymi sposobami analizowania lig sportów elektronicznych. Taki system pracy pozwala coraz bardziej urozmaicać ofertę i zakres wydarzeń czy rozmaitych aspektów gry. Sama firma RTSmunity uważa się za lidera, jeśli chodzi o kursy e-sportowe, a STS za lidera, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w Europie. Stąd pomysł na kooperację, która powinna zaowocować kompletną relacją z wydarzeń e-sportowych.

Rejestracja w STS

 

Komentarze