Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Do wygrania bilety na mecz kadry i vouchery od STS

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, bukmacher STS, rozpoczął akcję promocyjną, dzięki której najlepsi typerzy będą mogli kibicować biało-czerwonym prosto ze stadionu podczas meczu eliminacji do EURO 2020. Spotkanie eliminacyjne rozegrane zostanie między Polską a Austrią 9 września 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do wygrania jest nie tylko 60 biletów na ten mecz, ale także vouchery bonusowe do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS.

Akcja przeznaczona jest dla wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto w serwisie online STS. Wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć przycisk „Dołącz” na stronie promocji w serwisie sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS. Potem trzeba po prostu zacząć obstawiać zakłady sportowe w STS – za każdy zakład gracz otrzymuje punkty, a ci typerzy, którzy zgromadzą ich najwięcej, wygrają bilety na mecz i vouchery. Co ważne, punkty otrzymujesz za każdy zawarty zakład, choć kupony wygrane przynoszą znacznie więcej punktów. Dokładny sposób liczenia punktów dla trafionych kuponów wygląda następująco:

Liczba typów na kuponie x Kurs całkowity x Stawka = Twoje punkty

Z kolei punkty za kupony przegrane należy pomnożyć jeszcze razy 0,1. Minimalny kurs kuponu wliczanego do akcji wynosi 1,2. Zakłady muszą być postawione i rozliczone między 1.08.2019r. (godz. 01:00) a 11.08.2019r. (godz. 23:59). W akcji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, rozliczone jako zwrot, przy których skorzystano z funkcji Cash-out, a także jako Zakład Bezpieczny.

Gracze, którzy nazbierają najwięcej punktów i zajmą miejsca od 1. do 30. otrzymają po 2 bilety na mecz Polska – Austria plus voucher bonusowy na kwotę 50 zł. Z kolei kolejnych 10 osób (miejsce 31. – 40.) dostanie od bukmachera STS voucher na kwotę 20 zł. Aby wypłacić otrzymane środki bonusowe należy dokonać nimi 3-krotnego obrotu kuponami z  kursem łącznym co najmniej 1,91. Liczą się tylko stawki z kuponów wygranych.

Komentarze