Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Darmowe pieniądze od Superbet! Typy bukmacherskie na 196. rundę SuperGame

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 196. Rundę

SuperGame przy okazji 196 rundy pozwalać typować rozstrzygnięcia dwóch środowych meczów Ligi Mistrzów. Trafnie przewidując trzy z sześciu typów możemy otrzymać gwarantowaną nagrodę, a im więcej skutecznych typów tym wyższa wygrana od Superbet.

Manchester City – FC Kopenhaga: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 3+:0

Manchester City jest w świetnej formie i powinien pewnie ograć Kopenhagę na własnym boisku. Obywatele awans mają już niemal pewny, ale nawet grając lekko rezerwowym składem drużyna The Citizens będzie wyraźnym faworytem. Tym bardziej, że FC Kopenhaga ostatnio przeciętnie spisała się też w meczu ligowym.

Manchester City – FC Kopenhaga: ile żółtych kartek w meczu?

Typ: 2

Zapowiada się jednostronne spotkanie i niekoniecznie musi być w nim dużo walki. Gospodarze raczej nie będą zainteresowani przesadną agresją, a goście również nie muszą w tym meczu nastawiać się na grę z pominięciem zasad fair play. Karta za jeden z fauli i kolejna np. za dyskusje z sędzią to realny scenariusz.

Manchester City – FC Kopenhaga: ile będzie rzutów rożnych?

Typ: 15+

Manchester City w meczu przeciwko Manchesterowi United w pojedynkę zanotował w ostatnią niedzielę 15 rzutów rożnych. Biorąc pod uwagę jak grają gospodarze, a także fakt że znów będą poważnym faworytem, to możemy zakładać sporą liczbę rożnych w meczu.

Real Madryt – RB Lipsk: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 2:0

Real Madryt w pierwszym meczu wygrał skromnie 1:0. W rewanżu na własnym stadionie powinien podwoić wynik ze spotkaniu w Lipsku i wygrać 2:0. Taki wynik pozwoli Realowi pewnie zapewnić sobie awans do kolejnej fazy, co powinno być dla Królewskich celem nadrzędnym na to spotkanie.

Real Madryt – RB Lipsk: ile żółtych kartek w meczu?

Typ: 5+

Mecz Realu Madryt z RB Lipskiem może być o wiele bardziej brutalny, aniżeli starcie City z Kopenhagą. Patrząc na wynik z pierwszego meczu gracze z Lipska mogą do stolicy Hiszpanii przyjechać z nastawieniem, ze wynik jest jeszcze w ich zasięgu. To powinno prowokować sporo twardej gry, która może przełożyć się na kartki.

Real Madryt – RB Lipsk: ile będzie rzutów rożnych?

Typ: 9-10

Jeśli chodzi o liczbę rzutów rożnych, to zakładamy standardowy przedział dostępny w wielu meczach. Zakres 9-10 rzutów rożnych w spotkaniu dwóch drużyn na poziomie 1/8 finału Ligi Mistrzów wygląda na realny rezultat.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze