Czwartkowy bonus na NBA w Superbet  

Tylko do końca dzisiejszego dnia, czyli czwartku 14 stycznia 2021 r. możesz otrzymać bonus od Superbet, obstawiając rozgrywki NBA. W przypadku postawienia przegranych zakładów bukmacher Superbet dokona zwrotu na konto gracza. 

Promocja „Super czwartek w dniu 14.01.2021 roku” wymaga od gracza wpłacenia depozytu o wartości co najmniej 25 zł, a następnie postawienia zakładu akumulowanego za kwotę dokładnie 25 zł na mecze NBA. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia, a każde z nich musi mieć kurs minimalny 1,60. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher Superbet przekaże na konto bonusowe gracza zwrot o wartości 22 zł.  

Przyznany bonus wymaga tylko 1 obrotu, by mógł zostać wypłacony. W tym celu należy postawić zakłady o kursie łącznym minimum 1,80 (dla zakładów akumulowanych minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1,40). Bonus zostanie dodany do konta użytkownika najpóźniej po 48 godzinach od momentu zakończeniu akcji promocyjnej. Gracz ma 3 dni na zaakceptowanie bonusu (poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu wyświetlonym podczas logowania) od chwili zaksięgowania go na swoim kocie – po tym czasie bonus wygaśnie. Termin ważności bonusu wynosi 7 dni od momentu jego zaakceptowania. 

Sprawdź ofertę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *