Czerwona koszulka Legii za najlepsze kupony SOLO w Fortunie 

Klasyk Ekstraklasy, czyli mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa już jutro. W niedzielnym spotkaniu Legioniści wystąpią w specjalnym czerwonym komplecie meczowym. Natomiast bukmacher Fortuna ma 5 takich koszulek i rozda je tym graczom, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu Tylko Legia”.  

Koszulki Legii trafią do tych typerów, którzy w ramach akcji promocyjnej postawią wygrane kupony SOLO na mecz Lech – Legia (który odbędzie się 11 kwietnia 2021 r.) o najwyższym kursie. Zakłady pojedyncze z oferty przedmeczowej (w tym zakłady specjalne) lub na żywo można stawiać przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Kupony należy obstawić w dniach pomiędzy 9 a 11 kwietnia 2021 r. i muszą być one rozstrzygnięte do 12 kwietnia do godz. 9.00. 

Nagrodami dla zwycięzców konkursu bukmachera Fortuna jest 5 czerwonych koszulek meczowych Legii Warszawa (w rozmiarze M, L lub XL – do wyboru). 

Jeśli okaże się, że paru typerów postawi trafiony zakład o identycznym kursie całkowitym, ten gracz, którego kupon będzie zawarty za większą stawkę, zajmie wyższe miejsce w rankingu. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *