Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Chemik Bydgoszcz – Wda Świecie. Kursy bukmacherskie na mecz 28. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi

W najbliższy weekend w kolejnym spotkaniu IV ligi grupy kujawsko-pomorskiej Chemik Bydgoszcz zmierzy się z Wdą Świecie. To ciekawie zapowiadające się starcie na szczycie tabeli może przybliżyć którąś z drużyn do prowadzącej Unii Solec Kujawski. Na kogo w tym meczu stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie na mecz Chemik Bydgoszcz – Wda Świecie.

Rywalizacja sąsiadów z tabeli

Zarówno Chemik Bydgoszcz, jak i Wda Świecie bardzo dobrze spisują się w ostatnich meczach. Chemik Bydgoszcz plasuje się na trzecim, a Wda Świecie na czwartym miejscu, mając na swoim koncie odpowiednio 56 i 54 punkty. Również obie ekipy odnotowały sporo zwycięstw. Wda Świecie wygrała pięć ostatnich meczów, z kolei Chemik Bydgoszcz – cztery. Obie drużyny w ostatnim czasie mają lepszy bilans nawet od prowadzącej Unii Solec Kujawski, którą próbują dogonić w końcówce sezonu i jej kosztem awansować do trzeciej ligi.

Poprzednia rywalizacja pozostała nierozstrzygnięta

W rundzie jesiennej, gdy obie drużyny mierzyły się na stadionie w Świeciu, padł remis 1:1. W końcówce spotkania Chemika Bydgoszcz na prowadzenie wyprowadził Patryk Perliński, ale tuż przed rozpoczęciem doliczonego czasu gry wyrównał Karol Maliszewski. Teraz zwycięstwo Chemika pozwoli odskoczyć rywalom na pięć punktów, a wygrana Wdy – prześcignąć bydgoszczan o jedno oczko. Remis z kolei nie zadowoli żadnej z drużyn.

Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Chemika Bydgoszcz

Firmy bukmacherskie wskazują, że minimalnie większe szanse na zwycięstwo mają piłkarze Chemika Bydgoszcz. Różnica kursów bukmacherskich nie jest jednak zbyt duża, dlatego możemy z całą pewnością stwierdzić, że nadchodzący mecz Chemika Bydgoszcz z Wdą Świecie będzie niezwykle emocjonującym starciem, a zawodnicy obu drużyn zostawią na boisku wiele serca i zrobią wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Kursy bukmacherskie na mecz Chemik Bydgoszcz – Wda Świecie

Betfan: Chemik Bydgoszcz – 2.00, remis – 3.85, Wda Świecie – 2.85

Noblebet: Chemik Bydgoszcz – 2.05, remis – 3.95, Wda Świecie – 2.60

STS: Chemik Bydgoszcz – 2.10, remis – 3.85, Wda Świecie – 2.60

IV liga grupa kujawsko-pomorska. Chemik Bydgoszcz – Wda Świecie. Kiedy mecz?

Mecz Chemika Bydgoszcz z Wdą Świecie zostanie rozegrany w sobotę 21 maja o godzinie 12:00.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze