Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Cash-out dostępny w Betfan

Bukmacher Betfan udostępnił swoim graczom nową opcję, czyli możliwość zamknięcia zakładu przed zakończeniem się wszystkich zdarzeń zawartych na kuponie. To tzw. Cash-out, dzięki któremu można wycofać się z zawartego zakładu i w ten sposób odzyskać część postawionych środków. W wyjątkowych sytuacjach Cash-out pozwala nawet na zyskanie pewnej sumy pieniędzy. Sprawdźmy więc, jakie są zasady korzystania z funkcji Cash-out u bukmachera Betfan.

Cash-out dostępny jest dla kuponów SOLO i AKO, co więcej dopuszczalne jest też łączenie na jednym kuponie zdarzeń z oferty przedmeczowej i na żywo (opcja nie jest natomiast dostępna dla zakładów systemowych ani dla kuponów zagranych za środki bonusowe). Jeśli przygotujesz i zagrasz taki kupon, a w trakcie typowanego wydarzenia okaże się, że jego przebieg nie jest po Twojej myśli, możesz sprawdzić oferowaną kwotę, jaką otrzymasz w przypadku skorzystania z opcji Cash-out. Jeśli zdecydujesz się na Cash-out, musisz kliknąć przycisk „Wypłać” i w ten sposób zamknąć przed czasem dany zakład. Pamiętaj jednak – jeśli wycofasz swój kupon, tej decyzji nie będziesz mógł już cofnąć. Trzeba też wiedzieć, że z opcji Cash-out można skorzystać jedynie wtedy, gdy żadne ze zdarzeń na kuponie nie jest jeszcze przegrane. Bukmacher Betfan zastrzega także w regulaminie, że usługa Cash-out może być udostępniana jedynie dla wybranych zdarzeń i postawionych kuponów, dlatego trzeba na bieżąco monitorować, w przypadku których zakładów można wykorzystać tę opcję.

Jak więc w praktyce będzie wyglądać granie w Betfan przy wykorzystaniu funkcji Cash-out, okaże się w praktyce. Na pewno trzeba uznać, że udostępnienie nowej opcji graczom to posunięcie, którym bukmacher Betfan zyskuje dodatkowe punkty u miłośników zakładów bukmacherskich, dając im większą kontrolę nad tym, co się dzieje z postawionymi przez nich środkami i pewnego rodzaju „koło ratunkowe”.

Komentarze