Bukmacher BestBet otrzymał zezwolenie na zakłady online

Do grona legalnych bukmacherów posiadających zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet dołącza kolejny gracz – bukmacher BestBet. Licencję na prowadzenie działalności w punktach naziemnych bukmacher uzyskał już w styczniu 2019 r., a 21 maja 2019 r. BestBet otrzymał od Ministra Finansów kolejne zezwolenie – na przyjmowanie zakładów online. Jest to już 16. bukmacher, który może legalnie oferować zakłady sportowe przez Internet w Polsce.

Prezesem zarządu firmy BestBet Sp. z o.o. jest Robert Krupski, a jej właścicielem -TMT Investments. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie, przy ul. Solec 18/U52.

Aktualnie bukmacher BestBet nie rozpoczął jeszcze sprzedaży kuponów ani w punktach stacjonarnych, ani za pośrednictwem Internetu. Jak na razie wiadomo jedynie, że ofertę bukmachera będziemy mogli za jakiś czas znaleźć pod adresem internetowym bestbet24.pl. Obecnie trwają intensywne prace nad stworzeniem serwisu online, na którym będą mogli się zakładać typerzy w Polsce. Wszelkie plany okryte są jednak tajemnicą, dlatego zarówno informacje na temat szczegółów przygotowywanej oferty zakładów czy planowanej daty rozpoczęcia faktycznej działalności BestBet pozostają w sferze domysłów.

Jedno jest pewne, na polskim rynku zakładów bukmacherskich online robi się powoli dość ciasno i coraz trudniej jest wybić się ze swoją ofertą przed konkurencję – zwłaszcza, jeśli jest się zupełnie nowym i nieznanym bukmacherem.  Przed BestBet stoi więc niewyobrażalnie dużo pracy, jeśli chce on niebawem zaliczyć udany start. Z kolei gracze już zacierają ręce, zastanawiając się, czym będzie ich chciał przyciągnąć nowy bukmacher: czy będą to atrakcyjne bonusy, nowatorskie pomysły w ofercie samych zakładów, a może wysokie kursy? Czas pokaże, a my na pewno Wam o tym błyskawicznie doniesiemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *