Bonus za aktywność 50 PLN w Superbet 

Do końca dnia bukmacher Superbet umożliwia graczom uzyskanie bonusu o wartości 50 PLN. Z promocji mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani w serwisie internetowym Superbet gracze, którzy wyrazili wymagane zgody marketingowe.

W jaki sposób można wziąć udział w akcji promocyjnej Superbet, jeśli spełnia się wymienione powyżej warunki? Najpierw należy wpłacić depozyt w kwocie co najmniej 50 zł. Następnie konieczne jest obstawienie:

  • zakładu prostego o minimalnym kursie 1,60 i stawce 50 zł albo  
  • zakładu wielozdarzeniowego o minimalnym kursie 1,60 dla każdego pojedynczego zdarzenia o stawce minimum 50 zł (minimum 2 zdarzenia).

W ciągu maksymalnie 48 godzin od zakończenia akcji promocyjnej środki bonusowe w kwocie 50 zł zasilą saldo bonusowe gracza. Akcja promocyjna dostępna jest wyłącznie w dniu 14 grudnia 2020 r. Każdy gracz ma prawo do skorzystania z promocji tylko 1 raz. Do udziału w promocji kwalifikują się jedynie zakłady, które zostaną postawione oraz rozliczone w czasie jej trwania. Bonus trzeba zaakceptować najpóźniej 3 dni od momentu zaksięgowania go na koncie użytkownika – w innym wypadku wygasa. Od momentu akceptacji gracz ma 7 dni na spełnienie warunków obrotowych. 

Pozostałe informacje na temat promocji Superbet znajdują się w Regulaminie Promocji „Bonus za Aktywność w Dniu 14.12.2020 roku” na stronie bukmachera.

Przejdź na stronę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *