Bonus na dziś w BetFan – reload 400 zł

Dziś typerzy mogą zgarnąć w BetFan bonus od depozytu 100%. Bonus zostaje przydzielony po dokonaniu wpłaty o wartości minimum 10 zł, a jego maksymalna kwota wynosi aż 400 zł. Szczegóły promocji poniżej. 

Promocja BetFan jest szybka i prosta. Jeśli chcesz otrzymać bonus, wpłać depozyt w kwocie 10 zł lub więcej. Bukmacher BetFan nagrodzi Cię bonusem o wartości 100% dokonanej wpłaty. Żeby bonus został odblokowany, trzeba 1 raz obrócić depozytem, stawiając kupon albo kupony proste lub akumulowane o kursie łącznym minimum 2,50. Po rozliczeniu postawionych zakładów bonus zostanie uwolniony.

W celu przeniesienia środków bonusowych na saldo główne wystarczy dokonać 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu. Do obrotu należy wykorzystać zakład akumulowany zawierający minimum 3 zdarzenia, którego ogólny kurs wynosić będzie minimum 4,0. Bonus traci ważność po upływie 21 godzin od momentu jego przydzielenia. 

Czas trwania promocji kończy się o godz. 23:00 w dniu 25.01.2021 r. (poniedziałek). 

Uwaga! Bonus jest dostępny dla graczy, którzy są już po 3. depozycie. Ponadto udział w promocji mogą wziąć tylko osoby, które do godziny 11:30 włączyły zgody marketingowe w BetFan. Jeśli nie uda Ci się wyrobić, pamiętaj, że bukmacher BetFan ma w planach więcej akcji tego typu, dlatego zgody najlepiej włączyć już teraz. 

Sprawdź ofertę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *