Bonus do 200 zł na Puchar Narodów Afryki w BetFan

Już wkrótce rozpoczyna się 33. edycja Pucharu Narodów Afryki. Bukmacher BetFan przygotował dla graczy, którzy mają zamiar obstawiać to wydarzenie specjalny bonus o wartości do 200 zł.  

Żeby wziąć udział w promocji BetFan, należy wpłacić depozyt w kwocie minimum 50 zł. Bonus ma charakter bonusu od depozytu 100%, czyli jeśli gracz wpłaci np. 200 zł, uzyska bonus o wartości 200 zł. Maksymalna wartość bonusu to 200 zł. Akcja promocyjna dostępna jest dla tych zarejestrowanych użytkowników, którzy są już po 2. depozycie. 

Uwaga! Zakłady w Betfan możesz wnosić po założeniu konta gracza – w trakcie rejestracji wykorzystaj kod promocyjny Betfan: MAKSYMALNYBONUS. Więcej informacji tutaj: Betfan kod promocyjny.   

W celu odblokowania bonusu, należy 1 raz obrócić depozyt przy użyciu kuponów pojedynczych lub wielokrotnych. Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Odblokowanie bonusu nastąpi po rozliczeniu zakładów. 

Bonus należy obrócić 1-krotnie, stawiając zakład za cały bonus. Należy przy tym obstawić kupon akumulowany z minimum 3 zdarzeniami – mogą one dotyczyć wyłącznie oferty na Puchar Narodów Afryki. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.80. Uwaga! Termin ważności bonusu to 96 godzin. 

Akcja promocyjna trwa od 8 stycznia od godz. 00:00 do 9 stycznia 2022 r. do końca dnia. Żeby móc wziąć udział w promocji, należy do 7 stycznia 2022 r. do godz. 16:00 włączyć zgody marketingowe. Na 1 gracza przypada 1 bonus. 

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *