Dziś jest: 31 marca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bonus 50 zł za każdego gola w meczu Portugalia – Belgia

W niedzielę rozegrany zostanie mecz Portugalia – Belgia na Euro 2020. Dla typerów, którzy zarejestrują konto gracza w Superbet, bukmacher przygotował bonus 50 zł za każdego gola w spotkaniu. Żeby go otrzymać, należy też dokonać depozytu w wysokości minimum 50 zł i obstawić niedzielne spotkanie. 

Promocja Superbet przeznaczona jest tylko dla nowych graczy, którzy założą konto online w Superbet w dniach 25 – 27 czerwca 2021 r. Uwaga! Rejestracji należy dokonać ze specjalnego linku, klikając np. tutaj. Po dokonaniu rejestracji, aby otrzymać specjalny bonus, należy zasilić konto wpłatą w wysokości co najmniej 50 zł oraz postawić pojedynczy zakład za środki depozytowe na mecz Portugalia – Belgia, który odbędzie się w niedzielę, 27 czerwca 2021 r. Zakład musi mieć minimalny kurs 1.60 i minimalną stawkę 50 zł. Zakład może dotyczyć dowolnego rynku z regularnej oferty Superbet na wymieniony powyżej mecz. 

Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, za każdy gol strzelony w meczu Portugalia – Belgia otrzymają bonus 50 zł. Np. wynik 2:3 czy 5:0 to bonus o wartości 250 zł. Co ważne, bonus zostanie przyznany niezależnie od rozliczenia zakładu.

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze