Dziś jest: 26 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów w eWinner

Druga kolejka Ligi Mistrzów to świetna okazja, by skorzystać z bonusów oferowanych przez bukmacherów. Legalny bukmacher eWinner przygotował tym razem dla graczy zakład bez ryzyka w do kwoty 50 zł. Sprawdzamy szczegół promocji. 

Trzy kroki promocji eWinner 

1. Postaw zakład na LM 

Żeby wziąć udział w promocji należy postawić zakład akumulowany, na którym znajdą się 2 zdarzenia z Ligi Mistrzów. Wymagany minimalny kurs zakładu to 2,50, a jego minimalna stawka – 20 zł. W promocji udział biorą tylko zakłady z oferty Piłkarska Liga Mistrzów, dlatego kupony, na których obstawione zostaną inne zdarzenia sportowe, będą automatycznie wykluczone z udziału w akcji promocyjnej. 

2. Odbierz wygraną lub zwrot stawki 

Po postawieniu zakładu musisz tradycyjnie poczekać na jego rozstrzygnięcie. Jeśli okaże się, że obstawiony zakład był prawidłowy, wygrana zostanie doliczona do Twojego salda depozytowego. W przypadku, gdy zakład będzie chybiony, bukmacher eWinner przekaże na Twoje saldo bonusowe zwrot stawki zakładu – maksymalnie 50 zł. Uwaga – bukmacher zwraca wartość stawki uszczuploną o obowiązujący w Polsce podatek od gier (12% stawki zostaje potrącone w momencie zawierania zakładu). Dlatego też, aby w przypadku przegranej uzyskać maksymalną kwotę bonusu, należy wcześniej postawić zakład za kwotę 56,82 zł. 

3. Uzyskaj bonus wiele razy

Każda kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów to szansa na uzyskanie nowego zakładu bez ryzyka do 50 zł. Tym samym każdy gracz u bukmachera eWinner w ramach promocji może otrzymać łącznie nawet 250 zł. 

Terminy i warunki obrotu bonusem 

W akcji promocyjnej „50 PLN na Ligę Mistrzów” udział biorą zakłady, które zostaną postawione w dniach 27.10. – 28.10 i rozliczone do 28.10.2020 (do godz. 23:59). Otrzymany bonus trzeba obrócić 1-krotnie po łącznym kursie 2,50, aby środki mogły zostać wypłacone z konta gracza. Czas na aktywację bonusu to 24 godziny, po ich upływie bonus wygasa. 

Więcej o eWinner

Komentarze