Dziś jest: poniedziałek, 2 sierpnia 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Błachowicz, Peszko i Zasępa – nowi ambasadorzy Superbet 

Superbet - logoDo drużyny bukmachera Superbet dołączyły właśnie kolejne znane postacie związane z polskim sportem. Ambasadorami marki zostali Jan Błachowicz, Sławomir Peszko i Jolanta Zasępa. Bukmacher Superbet rozszerzył jednocześnie współpracę z Izabelą Koprowiak i Konradem Szymańskim.

Wszystko wskazuje na to, że z początkiem nowego roku bukmacher Superbet rozpoczyna intensywną ekspansję na polski rynek zakładów bukmacherskich. Dlatego do swojego SuperTeamu, w skład którego wchodzi m.in. Jerzy Dudek, bukmacher zaprosił kolejne osobistości znanej szerokiej publice. Po pierwsze są to rozpoznawalni sportowcy: Jan Błachowicz – aktualnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych sportowców w Polsce, który wywalczył sobie tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC oraz obdarzony charyzmą piłkarz Sławomir Peszko. Obok zawodowych sportowców SuperTeam bukmachera wzmocnili przedstawiciele mediów, w tym mediów społecznościowych: Izabela Koprowiak i Konrad Szymański (rozszerzenie dotychczasowej współpracy) oraz Jolanta Zasępa. Wiadomo już, że Koprowiak i Zasępa będą prowadzić razem cykl na kanale YouTube Superbet. 

Superbet inwestował dotychczas przede wszystkim w innowacje technologiczne i produktowe. Jak mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce, ostatnie miesiące wypełnione były wprowadzaniem wielu nowości do oferty Superbet, a na 2021 r. planowane jest udostępnienie graczom kolejnych innowacji. Jednak równolegle bukmacher chce zintensyfikować pracę nad wizerunkiem marki i jej popularyzacją w naszym kraju.

Więcej o Superbet

Komentarze