Bezpieczne 100 PLN od STS na skoki w Zakopanem

W ten weekend czeka nas wielkie święto skoków narciarskich – Puchar Świata w Zakopanem. Aby to uczcić, bukmacher STS przygotował dla graczy bezpieczny zakład do 100 PLN. Dzięki akcji możesz obstawiać w STS zawody na Wielkiej Krokwi i w razie chybienia, odebrać zwrot o wartości nawet 100 PLN. 

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, po zalogowaniu się na konto gracza zgłoś swój udział w promocji, klikając przycisk „WEŹ UDZIAŁ”. Następnie postaw co najmniej 1 zakład (prosty lub akumulowany, pre-match lub live) z minimum 1 zdarzeniem z oferty na konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Jeśli kupon będzie trafiony, otrzymasz wygraną. Jeśli jednak tym razem postawiony zakład będzie chybiony, bukmacher STS dokona zwrotu 50% jego stawki na Twoje saldo bonusowe – maksymalnie 100 PLN.  

Bonus pojawi się na koncie najpóźniej 3 dni po zakończeniu promocji. Aby przenieść bonus na saldo depozytowe, należy obrócić nim 3-krotnie. Do obrotu kwalifikują się wyłącznie stawki wygranych zakładów o kursie minimalnym 1,91. 

Promocja obowiązuje od 15 stycznia (od godz. 01:00) do 17 stycznia 2021 r. (do godz. 23:59).  

Sprawdź ofertę STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *