Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetFan tnie ryzyko na esport – bonus do 250 PLN

Legalny bukmacher BetFan przygotował promocję na zakłady bukmacherskie z oferty ESPORT. Na graczy, którzy wezmą udział w akcji czekają bonusy – nawet do 250 zł. 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji BetFan, musisz obstawić zakład za stawkę w wysokości dokładnie 99 zł lub 199 zł albo 499 zł na wydarzenia wchodzące w skład oferty ESPORT. Zakłady mogą pochodzić z oferty na żywo lub przedmeczowej, ale wyłącznie z kategorii Esport (dodanie do kuponu innych zdarzeń uniemożliwia skorzystanie z akcji). Ogólny kurs minimalny kuponu musi wynieść 2,50, a zakład może być pojedynczy lub akumulowany. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, bukmacher BetFan zwróci na Twoje konto bonusowe 50% wniesionej stawki. Środki pojawią się na saldzie do 48 godz. od momentu zakończenia promocji. Każdy gracz może otrzymać 1 zwrot na dzień. 

Żeby dokonać transferu środków na konto główne gracza, trzeba dokonać 3-krotnego obrotu bonusem, przy użyciu zakładu akumulowanego zawierającego minimum 3 zdarzenia. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia wynosi 1.35.  

Akcja promocyjna BetFan trwa od 19 do 24 stycznia 2021 r. 

Uwaga! W promocji udział biorą wyłącznie zakłady stawiane poprzez aplikację mobilną BetFan.

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze