Dziś jest: 23 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

BetFan partnerem i oficjalnym bukmacherem JKS Jaroty Jarocin 

Źródło: jarota.com

Legalny bukmacher BetFan został ogłoszony nowym partnerem klubu piłkarskiego JKS Jarota Jarocin. BetFan został także oficjalnym bukmacherem 3-ligowej drużyny. 

Klub JKS Jarota Jarocin został założony 16 czerwca 1998 r., a jego klubowe barwy to żółty, czerwony i niebieski. Drużyna z Jarocina przez 6 sezonów grała w II lidze, jednak w sezonie 2013/2014 spadła do III ligi. Teraz Jarota gra w III lidze gr. drugiej. Struktury Klubu obejmują też Akademię Piłkarską „Jarota” Jarocin, której Polski Związek Piłki Nożnej nadał złoty certyfikat. Klub szkoli w tej chwili więcej niż 200 zawodników, którzy trenują w dwunastu kategoriach wiekowych. 

Działający na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich od 2019 r. bukmacher BetFan jak dotąd nie angażował się w sponsoring sportu. Bukmacher posiada za to ambasadora marki, którym jest Mariusz Pudzianowski. Co więcej, operator zakładów jest sponsorem tytularnym konia (ogier Betfan), który należy do Pudziana. Jest to pierwsza sytuacja w polskiej historii, kiedy zwierzę zostało live brand hero marki bukmacherskiej. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze