Bet Builder już w Betfan! Bonus 10 zł na testy 

Bukmacher Betfan udostępnił nową opcję usprawniającą obstawianie zakładów: Bet Builder. Gracze mogą ją dziś przetestować, korzystając z bonusu o wartości 10 zł. 

W ramach tej promocji Betfan należy postawić zakład pojedynczy lub akumulowany Bet Builder na dzisiejszy mecz Anglia – Niemcy (Euro 2020) za stawkę minimum 11 zł i o kursie minimalnym 4.0. Uwaga! Akcja promocyjna Betfan dostępna jest jedynie dla tych użytkowników, którzy mają w pełni zweryfikowane konto gracza. 

Po spełnieniu warunków promocji gracz uzyska freebet o wartości 10 zł, który będzie mógł wykorzystać na ofertę zakładów na żywo na spotkanie Anglia – Niemcy. Freebet nie jest ograniczony wysokością kursu, stawki itp. Freebet pojawi się na koncie gracza automatycznie po postawieniu zakładu. 

Promocja Betfan trwa od godz. 9:00 do godz. 18:00 w dniu 29 czerwca 2021 r. Na 1 gracza przypada 1 freebet. 

Bet Bulider to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu gracze mogą wnosić zakłady na co tylko zechcą. Pozwala ono na tworzenie wielorakich kombinacji i umieszczanie ich na 1 zakładzie (np. wygrana Anglii + obie drużyny strzelą + powyżej 2,5 gola w meczu). Szczegóły dotyczące tego, jak korzystać z Bet Builder, znajdują się na stronie bukmachera Betfan. 

Sprawdź ofertę Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *