Bayern – Barcelona: Betfan rozdaje freebety za „OKAZJE” Szpakowskiego 

Środowy mecz Bayern Monachium – Barcelona to okazja dla graczy Betfan na zdobycie kolejnych freebetów! Za każde słowo „okazja” wypowiedziane przez komentującego spotkanie Dariusza Szpakowskiego, typerzy otrzymają od bukmachera po 5 zł. 

Trzeba przypomnieć, że to kolejna odsłona promocji, w której Betfan płaci za każdą „okazję” Szpakowskiego. 2 tygodnie temu uczestnicy zabawy otrzymali w ten sposób aż po 110 zł środków bonusowych! 

Tym razem, żeby wziąć udział w akcji promocyjnej Betfan, należy obstawić dowolny zakład na mecz Bayern – Barcelona. Liczą się kupony pojedyncze lub akumulowane o stawce w wysokości dokładnie 89 zł i o kursie minimum 2.0. Kupony muszą zostać rozliczone do końca dnia 8 grudnia 2021 r.  

Pamiętajcie, że aby obstawiać zakłady w Betfan, należy założyć konto gracza, można przy tym wykorzystujać kod promocyjny Betfan: MAKSYMALNYBONUS. Więcej na temat kodu promocyjnego: Betfan kod promocyjny.  

Za każde użyte przez Dariusza Szpakowskiego słowo „okazja” w czasie meczu, a dokładnie pomiędzy 1. a 90. minutą jego trwania meczu (+ w doliczonym czasie gry), gracz otrzyma od Betfan freebet 5 zł. Uwaga! Odmiany słowa „okazja” także się liczą! Przykładowo, jeśli komentator użyje słowa „okazja” 20 razy, gracz uzyska freebet o wartości 100 zł. 

Promocja Betfan trwa od 7 grudnia 2021 r. od godziny 10:00 do 8 grudnia 2021 r. do godziny 21:00. Na 1 gracza przypada 1 freebet. Wygrana z zakładu freebet, która wpłynie na konto główne zostanie zmniejszona o stawkę bonusu. 

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Jeden komentarz do “Bayern – Barcelona: Betfan rozdaje freebety za „OKAZJE” Szpakowskiego 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *