Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Aplikacja mobilna i inne zmiany w PZBuk

Wakacje wakacjami, ale bukmacher PZBuk nie próżnuje i wprowadza wiele udogodnień oraz ciekawych rozwiązań do swojej oferty. Innowacje dotyczą różnych obszarów usługi buka – poszerzenia oferty samych zakładów sportowych,  oferowanych promocji oraz nowych rozwiązań technicznych, w tym wprowadzenia aplikacji mobilnej PZBuk.

W przypadku oferty promocyjnej zmianie ulegają zasady przydzielania bonusu na start dla nowych użytkowników serwisu PZBuk. Od dziś bonus powitalny wynosić będzie 100% wpłaconego depozytu, a jego maksymalna wartość może osiągnąć 500 zł. Z bonusu skorzystać mogą nie tylko osoby, które właśnie zakładają konto u bukmachera, ale też gracze zarejestrowani wcześniej, którzy dotychczas nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. Od września nowe oblicze zyska też program lojalnościowy, dzięki czemu ta sama liczba zgromadzonych punktów będzie mogła zostać wymieniona na znacznie bardziej atrakcyjne produkty niż dotychczas.

Z nowości w PZBuk warto na pewno wymienić też udostępnioną właśnie aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. Jest to póki co wersja testowa, ale to na pewno dobry krok w stronę zapewnienia wszystkim graczom (także posiadaczom iPhonów) komfortu obstawiania zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Co jeszcze nas czeka? W ofercie bukmachera z końcem lipca pojawić się mają zakłady wirtualne na piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi psów i koni. Z kolei e-sportom na stronie internetowej zostanie poświęcona osobna sekcja, a bukmacher ma zostać partnerem prestiżowego wydarzenia e-sportowego. Niebawem będziemy także mogli postawić w PZBuk zakład agregowany, na którym będzie można połączyć różne wydarzenia w 1 podstawę zakładu – choć w początkowym etapie opcja pojawi się tylko w aplikacji i na mobilnej wersji serwisu online. Dodatkowo bukmacher ma zamiar udostępnić zakłady „Pulse”, na których będzie można zagrać o Jackpot przy wykorzystaniu aktualnych wydarzeń sportowych. I jeszcze jedno, zaawansowani gracze będą mieć wgląd do kompletu statystyk i wyników live.

Przy okazji warto wspomnieć o dzisiejszej promocji w PZBuk. W pierwszym dniu kwalifikacji do Ligi Mistrzów można odebrać od bukmachera zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł! Promocja trwa jednak tylko dziś.

Patrząc na zapowiedzi wszystkich zmian, trzeba przyznać, że bukmacher PZBuk rozpoczął nowy sezon „z wysokiego C”. Oby tak dalej!

Komentarze