Dziś jest: 22 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

500 zł bonusu od BetFan na początek tygodnia

Tylko do końca dnia u bukmachera BetFan można zgarnąć bonus w kwocie nawet 500 zł. Na czym polega promocja i jakie warunki trzeba spełnić, żeby uzyskać maksymalny bonus? Sprawdzamy!

Dzisiejsza akcja promocyjna BetFan wymaga dokonania depozytu na konto gracza w BetFan, dzięki czemu użytkownik może uzyskać bonus od depozytu 100%. Minimalna wartość wpłaty to 100 zł, a najwyższa możliwa wartość bonusu to 500 zł. Każdy, kto wpłaci depozyt w wymaganej wysokości i jednocześnie jest już po 3. depozycie, uzyska od bukmachera BetFan bonus. 

Żeby bonus został odblokowany, gracz musi 1-krotnie obrócić depozyt, obstawiając kupon (kupony) proste lub akumulowane z kursem ogólnym minimum 2,50. Kiedy zakłady zostaną rozliczone, bonus zostanie uwolniony. 

W trzecim kroku, jeśli chcemy przenieść uzyskane środki na saldo depozytowe, konieczne jest dokonanie nimi 1-krotnego obrotu. Należy w tym celu zagrać za cały bonus zakład akumulowany zawierający minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie minimum 4,0. Termin ważności bonusu wynosi 24 godziny. 

Promocja obowiązuje do końca 11 stycznia 2021 r. (poniedziałek). 

Uwaga! Akcja promocyjna dostępna jest tylko dla graczy, którzy włączyli zgody marketingowe w BetFan. Na 1 użytkownika przypada dokładnie 1 bonus. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze