Dziś jest: 13 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zgarnij 100 zł freebet w Fuksiarz.pl!

Kowal Kuponów

Kowal Kuponów – zawalcz o freebety w Fuksiarzu z Wojciechem Kowalczykiem!

Kuj freebet, póki oferta gorąca. Znów możesz zostać kowalem swoich kuponów! Przed nami tydzień stojący pod znakiem krajowych meczów ligowych oraz pucharowych. Od dzisiaj toczą się zmagania w Bundeslidze, La Lidze, Serie A oraz Pucharze Polski i EFL Cup.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w promocji „Kowal Kuponów”?

  • Należy obstawiać kupony AKO (mogą one zawierać zdarzenia przedmeczowe i na żywo) za co najmniej 20 zł.
  • Kurs łączny kuponu musi wynosić min. 3.00.

Każdy wygrany kupon spełniający warunki promocji to szansa na wyższy freebet! Trafiając tylko dwa kupony, Fuksiarz wzbogaci Twoje konto gracza o freebet 20 zł. Jednak kwota darmowego zakładu rośnie wraz z liczbą wygranych kuponów. Maksymalną kwotę freebetu otrzymasz od bukmachera za przynajmniej 10 celnych kuponów – będzie to 100 zł.

Promocja trwa w okresie od 10 października 2022 r. do 13 października 2022 r.

By wziąć udział w promocji, należy kliknąć przycisk “Dołącz” na podstronie promocji. Tylko spełniając ten wymóg weźmiesz udział w promocji i odbierzesz darmowy zakład.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Odbieraj freebety za trafione kupony w Fuksiarzu

Każdy wygrany kupon to szansa na wyższy freebet. Dodatkowe środki na grę w Fuksiarzu otrzymasz już przy dwóch wygranych zakładach.

Nagrody w promocji „Kowal Kuponów”

  • 2 wygrane kupony = 20 zł
  • 4 wygrane kupony = 40 zł
  • 6 wygranych kuponów = 60 zł
  • 8 wygranych kuponów = 80 zł
  • 10 wygranych kuponów = 100 zł

Bonusy nie kumulują się – każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus.
Te same kupony postawione wielokrotnie nie biorą udziału w promocji.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

500 zł na start od Krzysztofa Stanowskiego i inne niespotykane promocje Fuksiarza

Na lepszy początek gry Fuksiarz przyzna Ci wyjątkowo atrakcyjny Zakład bez ryzyka do 500 zł, w formie zwrotu aż połowy stawki pierwszego kuponu, jeśli okaże się on nietrafiony. Nie jest wymagany żaden obrót kwotą cashbacku!

Następnie będziesz mógł bez końca korzystać z innej niespotykanej promocji. „Cashback bez limitu” pozwoli Ci odbierać zwroty od 5% do 50% wartości stawek nietrafionych kuponów – zależnie od liczby zdarzeń, jakie umieściłeś na danym kuponie. Maks. kwota cashbacku wynosi 200 zł z każdego kuponu, natomiast nie obowiązuje żaden limit liczby kuponów biorących udział w promocji. Zwroty pochodzące z tej promocji również nie wymagają obrotu i mogą być natychmiast wypłacone!

Promocja „Early Payout” pozwoli Ci cieszyć się wygraną, gdy tylko Twój obstawiony zespół obejmie 2-bramkowe prowadzenie w meczu piłki nożnej. Zakład jest rozliczany jako wygrany, nawet gdy drużynie nie uda się finalnie odnieść zwycięstwa!

Jeśli wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości czy warto założyć własne konto w Fuksiarzu, przejdź do naszego działu „Fuksiarz opinie”, aby dowiedzieć się więcej o bukmacherze.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze