100 zł freebet na El Clasico!

100 zł freebet El Clasico

El Clasico: 100 zł freebet od Fuksiarz.pl

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do długo wyczekiwanego starcia ligowego pomiędzy FC Barceloną, a Realem Madryt! El Clasico cieszy się ogromną popularnością wśród fanów zakładów bukmacherskich, z czego zdaje sobie sprawę legalny bukmacher Fuksiarz, który przygotował limitowaną ofertę powitalną dla nowych graczy, w której można zgarnąć 100 zł freebet bez względu na wynik swojego kuponu! Oferta bukmachera jest bardzo prosta, o czym przekonasz się, czytając poniższy wpis.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak odebrać freebet 100 zł?

Aby skorzystać z propozycji Fuksiarza, należy zarejestrować konto w tym miejscu, dokonać wpłaty min. 100 zł, a następnie zawrzeć zakład wielokrotny/AKO za stawkę co najmniej 100 zł. Kupon musi zawierać minimum 2 zdarzenia, każde z kursem 1.6 lub wyższym, z czego jedno z wyselekcjonowanych zdarzeń musi pochodzić z oferty na mecz FC Barcelona – Real Madryt! Bez względu na wynik postawionego kuponu, Fuksiarz przyzna Wam darmowy zakład w wysokości 100 zł. Warto podkreślić, że do promocji kwalifikują się za równo zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Promocja obowiązuje od 17.03.2023 do momentu zakończenia El Clasico rozgrywanego 19 marca 2023 roku.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Warunki freebetu

Zastanawiasz się w jaki sposób obrócić otrzymany freebet? To bardzo proste! Wystarczy, że postawisz kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z kursem każdego z nich na poziomie 1.4 lub wyższym. Jeśli zakład będzie wygrany, na Twoje konto główne powędruje zysk netto, tzn. kwota wygranej pomniejszona o postawioną stawkę. Będziesz mógł ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Freebet można wykorzystać na całą ofertę sportową!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *